دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821268
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

سفر نیم روزه محسن رضایی به استان کیگیلویه وبویراحمد با حاشیه هایی همراه بود .

- محسن رضایی و هیات همراه  ظهر روز جمعه با یک فروند هواپیمای بوئینگ شرکت هواپیمایی زاگرس که به صورت چارتر رزو شده بود از  فرودگاه مهرآباد تهران عازم  شیراز شدند .
از مجموع 165 صندلی این هواپیما تنها 41 صندلی مسافر داشت که 5 نفر از مسافران افراد شخصی  و ما بقی  محسن رضایی و هیات همراه بودند .
-در بازگشت نیز از این هواپیما استفاده شد که از مجموع 39 مسافر تنها دو نفر افراد شخصی بودند.
-پرواز رفت این هواپیما با 50 دقیقه و پرواز برگشت با یک ساعت و 15 دقیقه تاخیر انجام شد.
-محسن رضایی و هیات همراه ساعت 14 روز جمعه  وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شدند که جمعیتی نزدیک به 50 نفر با در دست داشتن  عکس هایی از رضایی وسر دادن شعارهایی از وی حمایت کردند .
-اتوبوس حامل رضایی در بدو ورود به یاسوج با دهها خودرویی که عکس وی را نصب کرده بودند استقبال شد.
-رضایی در اولین برنامه اش در یاسوج به دیدار نماینده ولی فقیه در این استان رفت و هنگام خروج از این دیدار  برای عزیمت به محل دیدار مردمی لباس محلی مردم این  منطقه  معروف به چقه و کلاه محلی  بر تن داشت .
-شرکت کنندگان در دیدار مردمی با محسن رضایی با سردادن  شعارهای" رضایی رضایی حمایتت می کنیم؛  سردار بختیاری به شهر ما خوش امدی و مالک  اشتر  امام به شهر ما خوش آمدی" از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.
- هوادارن مهدی کروبی نیز در این دیدار بیکار نبودند و از جمله اوراق تبلیغاتی از آقای کروبی به شکل چک پول های هفتاد هزار تومانی با عنوان شیخ اصلاحات و حاوی برنامه های این نامزد انتخاباتی در میان مردم توزیع شد.
-به منظور رسیدن به  پرواز بازگشت شیراز- تهران  دو برنامه حضور رضایی در گلزار شهدای یاسوج و نشست خبری با خبرنگاران این استان لغو شد.
-محسن رضایی ساعت 30 دقیقه بامداد روز شنبه  وارد تهران شد و قرار است  ساعت 8 صبح برای دیدار با مردم  آذربایجان  غربی  عازم  ارومیه شود .
-وی پس از ارومیه ،ظهر شنبه به تبریز می رود و پس از دیدار با مردم این شهر در ساعات پایانی شب  به تهران باز خواهد گشت.

منبع

شنبه شانزدهم 3 1388

رضایی : هواداران از تخریب نامزدها بپرهیزند    
محسن رضایی از همه هواداران خود و طرفداران دیگر نامزدهای انتخاباتی خواست از هرگونه حرکت تند و تخریب نامزد دیگر بپرهیزند.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، این نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در فرودگاه شیراز در جمع خبرنگاران افزود: یکی از شعارهای من در انتخابات برگرداندن نشاط به جامعه است اما باید مواظب باشیم با این نشاط و شادابی انتخابات تلخ نشود زیرا عده ای درصددند تا این انتخابات با نشاط برگزار نشود .


وی با بیان اینکه هوادارانش تاکنون به شیوه ای اخلاقی از وی طرفداری و حمایت کرده اند، ادامه داد: من از همه هوادارانم می خواهم که با وحدت و رعایت اخلاق فعالیت کنند و از هرگونه حرکت های تند نیز بپرهیزند.
رضایی در پاسخ به این سوال که چه توصیه ای برای هواداران دیگر نامزدهای انتخابات دارید اضافه کرد: همه نامزدها باید اخلاق را رعایت کنند و از تخریب بپرهیزند.
وی گفت: از هواداران این نامزدها هم می خواهم در پی حفظ وحدت باشند و با حفظ اخلاق اسلامی و انتخاباتی از تخریب دیگر نامزدها جلوگیری کنند و صرفا دیدگاه ها و برنامه های نامزد موردنظر خود را بیان نمایند.

منبع

جمعه پانزدهم 3 1388

با توجه به وضعیت کنونی انتخابات این دوره دو مرحله‌ای خواهد شد که در این صورت اگر ما بتوانیم در روزهای پایانی جهش خوبی داشته باشیم، من پیروز میدان هستم.

 

ایسنا: محسن رضایی گفت: با توجه به وضعیت کنونی انتخابات این دوره دو مرحله‌ای خواهد شد که در این صورت اگر ما بتوانیم در روزهای پایانی جهش خوبی داشته باشیم، من پیروز میدان هستم.

در این گفت‌وگو محسن رضایی در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان پذیرش جامعه در مورد برنامه‌هایش افزود: من به این باور رسیده‌ام که مردم دیگر از وضعیت کنونی خسته شده‌اند و نگران بازگشت به گذشته هستند و لذا دامنه مطالعات خود را بر روی این فضا قرار دادم، اما متاسفانه نبود ابزار رسانه‌ای قوی کار را در جهت معرفی بیشتر این برنامه‌ها مشکل کرد.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار الجزیره مبنی بر این‌که اگر شما انتخاب نشوید کدام یک از کاندیداها را ترجیح می‌دهید؟ گفت: مسلما این مهم به دست مردم خواهد بود، ولی به طور مشخص بنده معتقد به هیچ یک از کاندیداها نیستم، زیرا نگاه من نسبت به مسائل مختلف بسیار متفاوت است و با انتخاب جدید شاید وضعیت حاضر کمی تغییر کند، اما این مساله مرا ارضا نخواهد کرد.

رضایی در ادامه در خصوص اجرای برنامه‌های روابط خارجی با جهان افزود: در حال حاضر ما در منطقه از موقعیت خوبی برخورداریم، زیرا دیگر از بوش و صدام خبری نیست؛ از طرفی فعالیت‌ گروه‌های طالبان در منطقه نیز به بن بست رسیده است، پس باید به فکر همکاری بهتر با کشورهای منطقه باشیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر ما در منطقه نقش جهانی پیدا کرده‌ایم و لذا می‌توانیم در این امر در ابتدا با کشورهای منطقه وارد تعامل شویم و پس از تشکیل یک اتحادیه می‌توانیم همگرایی را بر اساس صلح و توسعه داشته باشیم.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خصوص حمایت از فکرهای سازنده نیز بیان داشت: در این صورت ما می‌توانیم موقعیت خودمان را در منطقه تثبیت کنیم که متاسفانه در دولت قبلی در این امور هیچ اقدامی به صورت جدی انجام نگرفته و متاسفانه با صحبت‌های ابهام‌آمیز تنها فضای تنش‌آمیزی در منطقه به وجود آمده است.

رضایی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر روابط ایران و ایالات متحده افزود: ما با ارائه یک بسته سیاسی تغییرات متقابل با زمان‌بندی مشخصی پیشنهاد خواهیم کرد که بنده نسبت به این تغییرات بسیار خوش‌بین هستم زیرا مهم نقطه شروع است و همان طور که می‌دانید در حال حاضر بسیاری از کشورها شاید اختلافی را با آمریکا داشته باشند، اما در تعامل و ارتباط با یکدیگرند و مسلما این امر فرصت خوبی برای مناطق ملی ما به وجود خواهد آورد.

وی در ادامه درباره چگونگی پذیرش این برنامه از سوی مسوولان و مردم نیز خاطرنشان کرد: مطمئنا این کار ساده‌ای نیست، زیرا آمریکایی‌ها دارای سابقه بدی نزد مردم هستند اما من این توانایی را خواهم داشت که نوعی تغییر نگرش نه تنها در مردم بلکه مسوولان نظام ایجاد کنم.

این دکترای اقتصاد در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی اجرای انقلاب اقتصادی اظهار کرد: انقلاب اقتصادی مرتبط با چند بحث از جمله جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی، تغییر در برنامه‌های سیاست داخلی و خارجی و تغییر نگرش در بسیاری از امور اقتصادی‌ است که همه این موارد را ما در یک طرح خاص اقتصادی خود مورد بررسی قرار داده‌ایم و با حل این معضلات انقلاب اقتصادی را در جامعه پیاده خواهیم کرد.»»» اطلاع رسانی از ما! »»» تأمل از شما!

»»» لطفاً به منبع هر خبر توجه کنید!«««
***

منبع

 

پنج شنبه جهاردهم 3 1388

به گزارش رجانیوز :
رئیس ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: نمی‌دانم چند درصد طرفدار محسن رضایی هستند.

به گزارش فارس ، ‌داوود دانش‌جعفری دوشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیر آمدن رضایی تبعاتی را داشت و از جمله اینکه کسانی که وی را قبول داشتند، قبل از آمدنش با اشخاص دیگری دست بیعت داده بودند و معذوریت خود را اعلام کردند که نمی‌توانند از وی حمایت کنند، بنابراین نکته اصلی در این است که خیلی از دوستان که در ستادهای دیگر فعالیت می‌کنند، اظهار داشتند که اگر مطمئن بودیم، وی وارد صحنه می‌شود در راستای اهداف وی فعالیت می‌کردیم.
وی افزود: در مورد 9 منطقه فدرال اقتصادی باید بگویم که ایشان این برنامه را هم در دوره قبلی داشتند و هدف از تشکیل این مناطق این است که نقاطی در کشور وجود داشته باشد تا بتواند از نقطه نظر مالی حالت مستقل باشند و منابع درآمدی خود را صرف استان خود کنند و بعضی از تاسیسات اقتصادی که در منطقه وجود دارد، در راستای اداره استان فعال شود و این کلیات موضوع است.
دانش‌جعفری در مورد طرفداران محسن رضایی خاطرنشان کرد:‌ نتیجه انتخابات در این است که برگزار بشود و نتایج در حال حاضر تقریبی است و واقعی نیست و هر دولت و هر کس را می‌شود در برابر عملکردش مورد نقد قرار داد، اما در هردوره نیازهای جدید با انتظارات جدید مطرح می‌شود و شبیه دوره‌های قبل نیست در هر صورت قضاوت بر عهده مردم است و اگر عملکرد را تایید کنند، دوباره با آن رای می‌دهند.
وی تصریح کرد: در حوزه اقتصاد مشکلی که داریم، این است، سیاست‌های اقتصادی مشترک و تجربه شده، وجود ندارد، بعد از انقلاب فارغ از هر دولتی که می‌خواست سر کار بیاید، همه به این نتیجه رسیده بودند که افزایش نقدینگی آثار سو و تورم دارد و دولت احمدی‌نژاد سعی کرد، این روند را تجربه کند و آثار سوء آن را دید و تورم به 25/4 درصد رسید به خاطر اینکه حقیقت کشف شده در اقتصاد ایران نادیده گرفته شد و در خیلی از موارد ایراد‌هایی که گرفته می‌شد، ممکن بود به حق باشد.
وی در مورد نقش تعاونی‌ها در دولت محسن رضایی گفت: تعاونی‌ها هم به نوعی بخش خصوصی هستند و در ایجاد سرمایه و تولید نقش بسزایی دارند، اما آنچه مورد نظر است، نوعی تعاونی سهامی عام است که میلیون‌ها نفر در آن عضو هستند و شامل سرمایه عظیمی می‌شود و کارهای عظیمی را می‌توانند با جمع‌آوری سرمایه انجام دهند، اما موانعی هست که باید در این مسیر رفع شود تا بخش خصوصی بتواند برای ایجاد سرمایه و سرمایه‌گذاری وارد عرصه اقتصاد کشور شود.

منبع

سه شنبه دوازدهم 3 1388

محسن رضایی که به استان گیلان سفر کرده است در نشست  خبری به پرسش های خبرنگاران  محلی  ، نشریات و رسانه های سراسری پاسخ گفت .
به گزارش واحد مرکزی خبر ، مهمترین  گفته های  این نامزد  دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این نشست به این شرح است :
رسانه ها از ارکان مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی ملت ایرانند .
تنها راهی که می توانیم از منابع ملی کشورمان  استفاده کنیم  تغییر الگوی مدیریت کشور است .
اگر رفتارها ، عملکردها و ساختارهای دولت عوض نشود با امدن یک تیم  و رفتن تیم دیگر هیچ مشکلی حل نمی شود .
میلیاردها پول  به علت عدم صرفه جویی و بهره وری پایین در کشور حیف و میل می شود .
تغییر مدیریت در همه ابعاد سیاسی ، اقتصادی ، امنیتی ،‌فرهنگی ، صنعتی و کشاورزی کشور بسیار مهم است .
با اینکه ایران قوی ترین  سازمانهای اطلاعاتی ، پلیس و ارتش را در اختیار دارد گروهی مسجدی را در زاهدان هدف قرار می دهند و این در چهار سال گذشته اولین بار نیست و ناشی از سوء‌مدیریت و ناکارامدی دولت است .
انباشت 200 هزار تن چای در انبارها مشکلات مرتبط با شیلات و برنج همه ارتباط مستقیم با مدیریت دارد .
اوایل انقلاب مدیریت کشور گونه دیگری بود بعد جناحی شد سپس باندی شده و هم اکنون به سمت فردی شدن  پیش می رود .
روز به روز  ظرفیت  مدیریتی کشور  همچون برف اب می شود و از بین می رود .
امروز  اداره مسایل کشور و مشکلات ان پیچیده تر و گسترده تر شده  و نیاز به مدیریت قوی تری دارد .
امیدواریم  مردم به ما رای دهند تا بتوانیم  دولت ائتلافی را تشکیل دهیم  و برنامه هایمان را اجرایی کنیم .
در میان  چهار نامزد  انتخابات ریاست جمهوری من شانس انتخابم خیلی  بالاست  .
یکسری  اقدامات ناشایست در ایران  به تبلیغات منفی علیه کشورمان در جهان در زمینه گردشگری  کمک کرد و به ان ضربه زد .
برای ایجاد توریسم سلامت تا کنون برای استانهای گیلان و فارس برنامه ریزی کردیم  .
از 12 سال پیش تا کنون روی تک تک استانهای  کشور کار و برنامه ریزی کرده ایم  و مطالعات عمیقی  روی این برنامه ها داشتیم و همه انها قابل عمل است .
قانع ترین و با سواد ترین بانوان جهان بانوان ایرانی هستند .
حداقل استفاده ها امروز از جوانان می شود در دولت من پست های حساس و راهبردی و مشاغل کلیدی را به بانوان می دهم .
سپردن پست های حساس به بانوان  مغایرتی با اسلام ندارد .
با برقراری بیمه و حقوق خانه داری برای بانوان خانه دار اعتماد به نفس و عزت را برای بانوان فراهم می کنیم .
با تشکیل  وزارت  جوانان همه امور ورزشی را به مردم می دهیم  و این وزارت نقش  نظارتی و هدایتی را انجام می دهد .
پنجاه درصد  سهام  همه باشگاههای ورزشی را به کارشناسان ، تحصیلگردگان ورزشی ،‌داوران و ورزشکاران و اگذار میکنیم  .
از بس شعار داده شده و عمل نشده سوالات واقعی در جامعه مطرح است .
در اوایل جنگ  وقتی 5 استان ایران  اشغال شد دولت دستانش را بالا برد .
بیشتر کارخانجات ایران نیمه فعال است  .
فرهنگ را غیر سیاسی و غیر دولتی می کنیم و امور فرهنگی را به مردم وامی گذاریم  .
من هیچگاه  نگفتم دولت را به مرجعیت می سپارم  بلکه گفتم رابطه دولت با مراجع را تقویت می کنم .
برای حضور بانوان در ورزشگاهها طبق ضوابطی که برای ازادیهای مدنی تدوین می کنیم  عمل می نماییم  ، طوری که موجب اخلال نشود وبانوان  هم بتوانند از امکان اوقات فراغت استفاده کنند .
برای توسعه گردشگری  بخش گردشگری را در سفارتخانه هایمان  در خارج که توان جذب توریسم  دارند و نه سفارتخانه هایمان  در امریکای لاتین وافریقا تقویت می کنیم  .
توریست های خارجی در چارچوب قانون و امنیت ملی کشورمان در ایران ازاد هستند .
برخی ها با سلیقه خودشان با توریست ها برخورد می کنند ، ما جلوی برخوردهای سلیقه ای را می گیریم .
دولت هایی که تا کنون  امده اند از اسم شهدا استفاده کرده اند اما دین خود را به خانواده های انان ادا نکرده اند ، از رای انها استفاده کردند و وقتی روی کار امدند انها را فراموش کردند .
انرژی هسته ای و پرتاب ماهواره به فضا در دولت احمدی نژاد به ثمر نشست و سفر کابینه به استانها از ابتکارات ایشان بود .
اگر چه نقاط ضعف زیادی در دولت است اما باید مثبت ها را نیز ببینیم  ونباید همه چیز را  سیاه بنگریم .
دولت فعلی  از چشم انداز منحرف شده و میان عملکرد  و چشم انداز فاصله افتاده  ،‌ما این فاصله را پر می کنیم .
برای هر یک تومانی که به خارج می فرستیم  سعی می کنیم  10 تومان کسب درامد کنیم .
براساس سیاست های اصل 44 عمل می کنیم  و تمام طرح هایی را که در اختیار دولت و نیروهای مسلح است به بخش خصوصی  ،‌عمومی و تعاونی واگذار می کنیم  .
انحرافات دولت در اجرای سیاست های اصل 44 را اصلاح می کنیم  .
بسیاری از خصوصی سازی ها بویژه در گیلان  درست نبوده  و طبق اصل 44 عمل نشده است ، ما جلوی ان را می گیریم  .
سیاست های پولی دولت غلط بود مجوز دادن به برخی بانک ها و انحصاری  کردن ، دادن  تسهیلات از جمله  این اشتباهات بود ، اگر به تعداد بیشتری  مجوز داده می شد میان بانک ها رقابت  شکل می گرفت .
به اندازه کافی  به بانک های خصوصی و سرمایه گذاری  مجوز می دهیم  تا میان انها رقابت ایجاد شود و نرخ سود و در پی ان تورم  کاهش یابد .

منبع

دوشنبه یازدهم 3 1388
X