دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821281
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی با اشاره به شرایط کنونی رای به احمدی‌نژاد را همانند جهاد در راه خدا دانست.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس با اشاره به این که این شب‌ها شب ارتباط با خداست گفت: این شب‌ها شب عمل به آیه « وابتغوا الیه الوسیله و جاهدوا فی سبیله لعلکم تفلحون» است . باید با تمام توان هوشیاری را حفظ کرد.
ایشان تاکید کرد: تقویت دولت ،‌پیشگیری از فتنه‌ها انشاالله کمک به افزایش رای آقای احمدی‌نژاد است. این را به عنوان یک جهاد فی‌سبیل الله و با قصد قربت باید انجام داد.
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی افزود: توسل به حضرات معصومین (ع) خصوصا وجود مبارک حضرت زهرا(س) ،‌امام حسین (ع) ، شهدای کربلا و امام زمان ارواحنا فدا کارساز و نتیجه ساز است.این‌ها را باید انشاالله در این شب‌ها هر کسی می‌تواند انجام دهدو ارتباطی با این انوار الهی برقرار کرده و دعا کند تا با تقوا که زمینه مقبولیت است نتیجه نهایی حاصل شود. انشاالله دور از هوا و هوس برای دین و آرامش مردم و برای عزت شیعه و برای خشنودی نائب ایشان خواهد شد.
ایشان تاکید کرد: رهبری عزیزمان هم مرجع و هم رهبر است و رضایتشان هم رضایت خداوند متعال خواهد بود. این‌ها را باید به یکدیگر گفت و تاکید نمود که این عمل به عنوان یک جهاد قربة‌ الی الله محسوب می‌شود . امشب و فردا شب، شب توسل و شب جهاد است و شب توبه و تقواست. خداوند درهای رحمتش باز است و دعا کنید تا نصرتش را نازل بفرماید. 

منبع

پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

با پایان سخنان رییس‌جمهور از طریق تلویزیون، حامیان وی با سردادن فریادهای الله اکبر به خیابان‌ها آمده و از کاندیدای خود حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، بلافاصله پس از پایان صحبت‌های محمود احمدی‌نژاد کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اقشار مختلف مردم تهران و دیگر شهرستان‌ها برای ابراز احساسات و حمایت از رئیس جمهور به خیابانها ریخته و با سردادن فریاد الله‌اکبر از متانت، ادب و سخنان رییس جمهور در برابر دروغ‌پردازی‌ها تشکر و حمایت کردند.
گفتنی است همینک جمع کثیری از حامیان محمود احمدی‌نژاد با حضور در خیابان‌های تهران و دیگر شهرستان‌ها به شادی و تبلیغ برای کاندیدای خود پرداختند.
خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.
 
پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

نماینده مر‌دم تهران در مجلس در خصوص رشوه‌گرفتن پسر کسی که در نامه‌اش مدعی می‌شود از کسی حمایت نمی‌کند از شرکت استات اویل نروژ اشاره کرد و گفت: پسر این فرد 15 میلیون دلار از این شرکت رشوه گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، روح‌الله حسینیان بعدازظهر امروز در جمع گسترده حامیان احمدی‌نژاد در اصفهان با اشاره به اینکه در طول سخنرانی‌ام می‌خواهم برای دلایل رأی به احمدی‌نژاد و حمایت از او صحبت کنم افزود: در جنگ جمل عده‌ای از مسلمانان کم‌عمق نگاه می‌کردند طلحه و زبیر دو صحابی پیامبر (ص) و عایشه یک طرف میدان و حضرت علی (ع) در یک طرف میدان هستند و با دیدن این مناظر به تردید افتادند و نتوانستند انتخاب کنند.


وی اظهار داشت: این گروه نزد حضرت علی (ع) آمدند و گفتند که اجازه می‌دهید ما راه بی‌تفاوتی را پیش بگیریم که امام علی (ع) فرمودند نه اعتزال در بین جدال حق و باطل شایسته مؤمن نیست و سعید و عبدالله عمر نه حقی را حمایت کردند و نه از حقی دفاع کردند و نه باطلی را باطل کردند.
حسینیان خاطرنشان کرد: حضرت علی (ع)‌ می‌فرمایند شیعه همواره در جدال حق و باطل باید حمایت‌خواه حق باشد و همواره خوار کننده باطل باشد.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با تأکید براینکه حال باید بیاییم و ببینیم ملاک حق و باطل از دیدگاه اسلام چیست تصریح کرد: قرآن کریم در خصوص هدف آفرینش می‌فرماید ما زمین و آسمان و هر آنچه بین آنان است را بیهوده نیافریدیم و زمین و آسمان را فقط بر مبنای حق آفریدیم.
وی اظهار داشت:‌ قرآن در خصوص انسان نیز می‌فرماید ای انسان آنچه در زمین و آسمان است را برای تو انسان آفریدیم، خورشید و ماه چرخنده را به خاطر تو آفریدیم.
حسینیان با اشاره به اینکه کسانی که کافر شدند خیال می‌کنند زندگی فقط خورد و آشامیدن است خاطرنشان کرد:‌ قرآن کریم می‌فرماید ای انسان تو آفریده شده‌ای همه هستی بخاطر تو آفریده شده تا تو به لقا‌الله بشتابی پس حق و باطل ملاکش این است که که هرچیزی که شما را به سوی خدا نزدیک‌تر می‌کند است حق است و هرچیزی که شما را از خدا دور می‌کند باطل است.
وی با تأکید براینکه امروز احمدی‌نژاد را حمایت می‌کنیم چون احمدی‌نژاد راه خدا را طی می‌کند اظهار داشت:‌یکی از دلایل اصلی ما برای اینکه چرا از مخالفین احمدی‌نژاد ابراز تنفر می‌کنیم این است که مخالفان احمدی‌نژاد راه طاغوت را در پیش گرفته‌‌اند.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم اصفهان چه در دور قبل و چه در سفرهای احمدی‌نژاد، افزود: امروز جدال بین دو نفر نیست، جدال و رقابت امروز بین دو جریان فکری که احمدی‌‌نژاد نماینده یکی از تفکرات اصیل اسلام است.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی اظهار داشت: شما ببینید 16 سال گذشته را و امروز هم ببینید چه کسانی پشت موسوی قرار گرفته‌اند.
وی خاطرنشان کرد:‌ در طرف دیگر جریان فکری که در برابر احمدی‌نژاد قرار دارد شما اسلام آمریکایی، اسلام لیبرال و اسلام لاابالی‌گری‌ را می‌بینید و این در حالی است که احمدی‌نژاد در خط امام، رهبری و ولایت قرار دارد.
حسینیان با اشاره به اینکه در 8 سال دوران اصلاحات شما دیدید که با ارزش‌های اسلام و انقلابی مردم چه رفتاری کردند تصریح کرد:‌ همین جناح دوم خردادی که پشت سر موسوی هستند یک روز نوشتند افکار و اندیشه‌های امام (ره)‌ به موزه تاریخ پیوسته و شما دیدید که خودشان به موزه‌ها پیوستند.
وی افزود: حتی این گروه به امام حسین (ع) نیز رحم نکردند و در روزنامه‌های زنجیره‌ایشان نوشتند کربلا و عاشورا نتیجه خشونت پیامبر (ص) در جنگ بدر است.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با تأکید براینکه اینهایی که وقتی به حکومت رسیدند بزرگاشان این را گفت که باید اختیارات رهبر را محدود کنیم تصریح کرد: اینان در همان روزهای نخست به قدرت رسیدنشان خواهان محدود کردن قدرت رهبری شدند.
وی با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد نماد و نماینده اسلام محرومین، اسلام مستضعفین و اسلام ناب محمدی است اظهار داشت: امروز می‌بینید که اسلام اشرافیت و نماینده‌های آن در برابر احمدی‌نژاد ایستاده‌اند.


حسینیان با تأکید اینکه یکی از همین شخصیت‌ها با تمام وجود و توانش آمده و می‌گوید می‌خواهیم کمر احمدی‌نژاد را به خاک بمالیم افزود: این فرد در یک زمانی با 70 و چند نفر از اعضای خانواده خود و در یکی از ایاد به جزیره کیش رفتند و پس از تمام شدن تفریحاتشان تماس گرفتند که پول اینها را شما باید پرداخت کنید که احمدی‌نژاد در پاسخ آنان گفت من نمایندگی ندارم بیت‌المال را خرج اینها کنم که وقتی صورت حساب را برای این فرد بردند گفت این توهین است و ما باید بگوییم امروز زمان اجرای عدل علوی است که 16 سال پیش از دولت نهم اینان با بیت‌المال چکار کرده‌اند.


وی با اشاره به اینکه در دولت خاتمی میلیاردها تومان پول از بیت‌المال به حساب ایران‌خودرو گذاشته بودند تصریح کرد:‌آنها تمام زن‌ها و بچه‌هایشان را برای گرفتن خودرو معرفی کردند و احمدی‌نژاد یکی از کارهایشان پس از به قدرت رسیدن این بود که آن را حذف کرد.


رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با تأکید براینکه در دولت موسوی مصوبه‌ای را گذرانده بودند که وزرای هر دولت پس از اینکه زمان وزارت‌شان تمام می‌شود مادالمعمر حقوق بگیرند تصریح کرد: احمدی‌نژاد وقتی که به حکومت رسید یکی از کارهایش حذف این مصوبه بود و او در برابر کسانی که از بیت‌المال همچنان پس از دوران خدمتشان حقوق می‌گرفتند ایستاد و گفت چرا باید اینان پول بیت‌المال را بگیرند و می‌بینیم که اینان امروز در صف اول دشمنان احمدی‌نژاد قرار دارند.


وی در خصوص رشوه‌گرفتن پسر کسی که در نامه‌اش مدعی می‌شود از کسی حمایت نمی‌کند از شرکت استات اویل نروژ اشاره کرد و گفت: پسر این فرد 15 میلیون دلار از این شرکت رشوه گرفته است و در حالی که پلیس و وزارت اطلاعات ما در این خصوص هیچ حرفی نگفته پلیس نروژ بود که این آقا را تحت تعقیب قرار دارد که چرا از این شرکت نروژی رشوه گرفته است که من اینجا از وزارت اطلاعات می‌خواهم این اسناد را منتشر کند تا اینها اینقدر طلب‌کار نظام و انقلاب نباشند.
ادامه دارد... 

منبع

X