دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821282
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
هواداران احمدی‌نژاد در چهارشنبه غیرت، خیابان آزادی را انقلابی کردند
 
نمی شود گفت جوان ها بیشتر آمده اند یا میانسال ها یا حتی پیرمردها و پیرزن‌هایی که در بین جمعیت به سختی حرکت می کنند.همه قشرها با هر سن و سالی آمده اند. فضا بیش از اینکه به یک میتینگ انتخاباتی شبیه باشد،تصویر همان راهپیمایی‌ها را زنده می کند.چهره ها همان چهره های بی ادعا و وفادار به انقلاب است.همان کسانی که سروصدا و آشوب بی جا به پا نمی کنند،اما هر زمان که امام و انقلاب و رهبر شان برای ماندن "هل من ناصر "سردهند،حماسه می‌آفرینند.اهل حضورند،مصلی،دانشگاه،پای صندوق های رای...حماسه ، تکرارِ حماسه.

ساعت30: 8 صبح، حامیان احمدی نژاد دسته دسته با پرچم های سه رنگ ایران از میدان انقلاب به سمت دانشگاه شریف در حرکتند.
ساعت 9:30 صبح ،محوطه مقابل دانشگاه صنعتی شریف در تصرف حامیان احمدی نژاد است.لاین شرق به غرب خیابان آزادی بسته شده ، در پیاده روها و پارک مقابل دانشگاه به سختی می شود حرکت کرد.هر دقیقه بر جمعیت افزوده می شود.
ساعت 10:30 هر سه لاین خیابان آزادی با جمعیت حامیان احمدی نژاد اشغال شده است.راهپیمایی های 22بهمن را یادتان هست؟برای اینکه تصویری از جمعیت امروز داشته باشید، همان راهپیمایی ها را به یاد بیاورید،از زیر گذر یادگار امام تا نزدیکی های میدان آزادی تراکم جمعیت به همان اندازه است. البته برای اینکه متهم به اغراق و دروغ نشویم، چند درصد فقط چند درصد تخفیف بدهید و بعد مطمئن باشید تصویر درستی به دست آورده اید.
چند کارگر که در محوطه ای نزدیک به دانشگاه شریف مشغول کار هستند،با شنیدن سروصدای جمعیت چند عکس از احمدی نژاد در دست گرفته اند ، به پشت توری های محیط کارشان آمده اند و در حمایت از احمدی نژاد شعار می دهند.
سرود احمدی نژاد پخش می شود.مجری پشت سر هم شعر می خواند و شعار طرح می کند و مردم هم استقبال می کنند.هر جا هم که مجری تاملی می کند،مردم کوتاه نمی آیند و خود ادامه می دهند.
نمی شود گفت جوان ها بیشتر آمده اند یا میانسال ها یا حتی پیرمردها و پیرزن‌هایی که در بین جمعیت به سختی حرکت می کنند.همه قشرها با هر سن و سالی آمده اند. فضا بیش از اینکه به یک میتینگ انتخاباتی شبیه باشد،تصویر همان راهپیمایی ها را زنده می کند.چهره ها همان چهره های بی ادعا و وفادار به انقلاب است.همان کسانی که سروصدا وآشوب بی جا به پا نمی کنند اما هر زمان که حس کنند امام و انقلاب و رهبر برای ماندن "هل من ناصر "می گویند،حماسه می‌آفرینند.مصلی،دانشگاه،پای صندوق های رای...حماسه در تکرار حماسه.
قبل از آمدن رییس جمهور چند نفری برای صحبت به جایگاه می روند.پیش از همه حاج علیرضای پناهیان می‌اید و مثل همیشه خوب صحبت می کند و صحبت های خوبی هم می کند.پناهیان می گوید: یار امام از نظر ما کسی است که امروز یار رهبر باشد.می گوید: ما نه به 8 سال پیش نه 12 سال پیش و نه حتی به 20 سال پیش هم باز نخواهیم گشت.
بعد از او حمید رسایی می آید که این روزها در مناظره ید طولایی پیدا کرده،او هم از نامه ای می گوید که در آن احمدی نژاد با صدام و بنی صدر و...مقایسه شده.
در طول صحبت ها ابزار تبلیغاتی هم بین جمعیت پخش می شود.پسربچه هایی سی-دی برنامه احمدی نژاد با دانش آموزان را پخش می کنند،خانمی پوستر احمدی نژاد را با سربند پرچم به مردم می دهد،آن طرف تر کتاب عملکرد دولت نهم پخش می شود و سی-دی مناظره احمدی نژاد با موسوی و...اینجا هم هیچ آدابی و ترتیبی رعایت نمی شود.هر کس که شور و علاقه بیشتری دارد،دسته ای از وسیله های تبلیغاتی را از این و آن می گیرد و بین جمعیت پخش می کند.
در گرمای میانروزی،باد خنکی می وزد و چند دختر جوان نفسی تازه می کنند و پیرمردی که در آن نزدیکی صدایشان را می شنود می گوید:آره باباجان خدا با ماست.
احمدی نژاد حدود ساعت 11:30می رسد،چند دقیقه ای را صبر می کند تا مردم شعار بدهند .صحبتش را با دعای همیشگی شروع می کند و با سوال همیشگی ادامه می دهد؛کی خسته است؟...وبعد از پاسخ همیشگی مردم، دوباره می پرسد: 30 سال است که در سنگر انقلاب در برابر همه مفسدان و زورگویان ایستادید و سختی ها را تحمل کردید،خسته نشدید؟و پاسخ مردم ...
احمدی نژاد از تهمت ها و شایعه های فراوانی که در این 4 سال پشت سرش ردیف شده می گوید.از داماد آقای جنتی شدن،تا خواهرزاده‌ی خیالی که رییس فلان کارخانه شده تا باجناق شدن با احمدی مقدم و زریبافان ...البته به اینجا که می رسد می گوید: من سه باجناق دارم که هیچ یک از این چهره ها نیستند و اتفاقا" باجناق هایم را خیلی هم دوست دارم و با تشویق جمعیت به ویژه آقایان مواجه می شود.
در میان صحبت های احمدی نژاد 10-12 نفری با دستبند و سربند سبزبه میان جمعیت می آیند و با تکان دادن پرچم و پوستر کاندیدای خود عبور می کنند. آن هم بی سر و صدا و آرام . انگار این جماعت هم گروه مقابلشان را در این چند شب و روز گذشته خوب شناخته اند و می دانند رقیبانشان سرِ درگیری و آشوب ندارند و اهل حضورند و به قول حاج اصغر آژانس شیشه ای "سوز دارند و دود ندارند".
احمدی نژاد هم حالا سراغ مفسدان و زورگویان رفته و از پیامدهای مناظره اش می گوید.پیرزن خوش صحبت و اهل دردی که در همان نزدیکی ایستاده، یک کلام از رییس جمهور می شنود و چند کلام در تفسیرو توضیح آن صحبت می کند و پشت سر هم دعا می کند به جان احمدی نژاد و نابودی دشمنانش و آن هم با همان زبان شیرینش.
احمدی نژاد که از مفسدان می گوید، آن پیرزن یک دفعه با خشم و غضب می گوید:الهی که خدا ریشه شان را بکند،الهی که این جاسبی.....شود،200تومان از پول بچه من را خورده،احمدی نژاد رای بیاورد از حلقومش بیرون می کشم.
احمدی نژاد از ادامه افشاگری ها درباره مفسدان اقتصادی بعد از انتخابات خبر می دهد که مردم شعار سر می دهند:"احمدی بت شکن،بت بزرگ رو بشکن" و احمدی نژاد در پاسخ به آنها می گوید:با فضل خدا و حمایت شما مردم توانستیم بت بزرگ را بشکنیم.
 
 
 
پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

محمود احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه اطلاع دقیق داریم که آنها باور کرده‌اند که صحنه را واگذار کرده‌اند، تصریح کرد: به همین جهت آنها به دنبال ایجاد تنش هستند، لذا از ملت خواهش می‌کنم که آرامش خودشان را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد کاندیدای دهمین دوره ریاست جمهور امشب در ادامه فرصت کمتر از 20 دقیقه‌ای که از سوی صدا و سیما و بدلیل صحبت‌های انتقادی سایر کاندیداها در غیاب وی، در اختیارش قرار گرفته بود، اظهار داشت: ما قبول داریم مشکلات هست، گرانی هم هست، کی گفتیم نیست؟ به خاطر همین است که 24 ساعته کار می‌کنیم. می‌گوییم راه‌حل بدهید که این مشکلات را حل کنیم.
احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه هم‌اکنون دو رویکرد در انتخابات حضور دارد، اظهار داشت: رویکرد اول عدالت‌گستری را گداپروری می‌نامد و دفاع از عزت ملت در مجامع جهانی را ماجراجویی می‌نامد و رویکرد دیگر خود را خادم ملت می‌نامد و معتقد است که باید از عزت ملت دفاع کرده و عدالت را برپا کند.
این کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما در ساختن کشور، در مبارزه با فساد و دفاع از عزت ملت بسیار جدی بوده و به دنبال اصلاحات اساسی در اقتصاد هستیم و زیرساخت‌هایش را نیز آماده کرده‌ایم و چهار سال روی این زیرساخت‌ها کار کرده‌ایم و انشا‌ء‌الله درباره کاهش قیمت‌ها، اشتغال، مسکن، ازدواج، علم و ... برنامه‌های گسترده‌ای شروع شده و ادامه پیدا خواهد کرد.
احمدی‌نژاد افزود: این مطلب را هم خدمت مردم عزیز عرض کنم که ما اطلاع دقیق داریم که آنها باور کرده‌اند که صحنه را واگذار کرده‌اند و ملت به صحنه آمده است و بازی را باخته‌اند لذا به دنبال ایجاد تنش هستند. لذا من از ملت خواهش می‌کنم که آرامش را حفظ کنند.
وی تأکید کرد: هیچ کسی حق ندارد به نام من به کسی تعرض کند یا موجب تنش بشود لذا ارامش را حفظ کنید؛ انشاء‌الله این چند روز هم می‌گذرد و دوران درخشان دیگری در زندگی ملت ایران در افق بالاتری پیدا خواهد شد.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود، با بیان اینکه من باید از ملت عزیز ایران بخاطر همه همراهی‌ها، خوبی‌ها، بزرگواری‌ها و تحملشان تشکر کنم، اظهار داشت: در دوره انتخابات وقت من بسیار محدود بود، چند استان را رفتم و بعضی استان‌ها را نرفتم، عذرخواهی می‌کنم؛ ان‌شاء‌الله در اولین فرصت خدمت آنها خواهم رسید.
این کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: من از همه اقشار صمیمانه تشکر می‌کنم، قبلا هم تشکر کردم؛ لذا اینجا دیگر نمی‌خواهم دوباره تکرار کنم.
احمدی‌نژاد در پایان گفت: به قول خواجه شیراز، حافظ عزیز،

گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر / بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر 

 

منبع

محمود احمدی‌نژاد گفت: همه تبلیغات علیه یک نفر و علیه یک رقیب، سوال این است که چرا آنها فقط دست به حمله و این همه تخریب و توهین زدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در فرصت 19 دقیقه و 44 ثانیه ای خود که امشب از شبکه سوم سیما بطور زنده اجرا شد، اظهار داشت: همه تبلیغات علیه یک نفر بود و علیه یک رقیب، سوال این است که چرا، چرا آنها فقط دست به حمله زدند و این همه تخریب و توهین و این یک سوال کلیدی است که چند دلیل داشت.
وی با اشاره به 4 دلیل عمده تخریب دولت بیان کرد: دلیل اول آن این است که اگر فضا منطقی بود و بنا بود کارها ارزیابی و مقایس شود آنها دستشان خالی بود یعنی عملکرد این دولت با حمایت مردم و لطف خدا نسبت به دولت‌های قبل درخشان است و در هر بخشی که رقبا وارد می‌شدند از علم و اقتصاد و گرفته تا صنعت و کشاورزی، سیاست خارجی، سیاست داخلی در فضا و زمین دیدند کارهای که در این چهار سال انجام شده قابل مقایسه با گذشته نیست، علت دوم این است که در این چهار سال افتخارات بزرگی نصیب ملت ایران شد مثل افتخار هسته ای و هوا فضا و اینها در آن هیچ شریک نبودند بلکه در مقابل آن ایستادند و اگر بنا بود این افتخار مطرح شود خوب معلوم بود که چه اتفاقی می‌افتد.
رئیس جمهور اضافه کرد: علت سوم تخریب‌های علیه دولت این بود که آنها مسئول گذشته‌اند و وقتی معلوم شود که در این 4 سال می‌شود این همه کار کرد خوب قبلی‌های زیر سوال می‌روند و این سوال معلوم می‌شود که شما در طول 4 سال متوالی چه کردید و باید پاسخ بدهد و علت چهارم نیز بحث جنگ روانی است، در جنگ روانی هجوم تهمت‌ها و دروغ‌ها ذهن ها را به خودش مشغول می‌کند و این یک شیوه برای تاثیر گذاری بر محیط سیاسی و پر کردن چشم‌ها است و به همین دلیل تصمیم گرفتند با حجم گسترده دروغ و متهم کردن دولت فضا را به نفع خودشان رقم بزنند البته من هیچ وقت علاقه نداشتم که وارد این بحث‌ها شود و امشب برای شخص خودم نیامدم و بارها و بارها نیز گفته‌ام و هر کاری نسبت به بنده انجام داده‌ام آنها را بخشیده ام اما ما به یک نقطه‌ای رسیده‌ایم که به ملت توهین می‌شود و حقوق ملت رو به ضایع شدن است و بنابراین من مجبور شدم که بیایم که توضیحاتی را در دفاع از حقوق ملت ارائه کنم.
احمدی نژاد گفت: آنها در جلسات محفلی خود تصمیم گرفتند که آنقدر با حجم گسترده تکرار کنند که این دولت دروغ است که اگر احمدی نژاد گفت ماست سفید است مردم باور نکنند ولی می‌خواهم چند نکته را در این باب مطرح کنم.
وی افزود: همه ملت می‌دانند که دروغ گو؛ خیانتکار، خائن و ترسو است، آیا دولت دولت ترسو است؟ از یک طرف به ما ایراد می‌گیرند که چرا در برابر دشمنان با شجاعت می‌ایستید و در برابر مفاسد ایستادگی می‌کنید و به شکم دشمنان می‌روید و از سوی دیگر به ما می‌گویند که شما دروغگو و ترسو هستید اینها که با هم نمی‌خواند، دروغگو کسی است که خائن است. اما ما 24 ساعت در میان مردم هستیم و آدم دروغگو که به میان مردم نمی‌رود و ما 24 ساعت در حال کار هستیم.
این کاندیدای دهمین انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: جوری در مورد این دولت صحبت می‌کنند که ما گفته‌ایم که در کشور هیچ مشکلی نیست، اگر مشکلی نبود ما چرا 24 ساعت کار می‌کردیم، کار بنده و همکارانم برای این است که مشکلات بر طرف شود اما کار و ارزیابی باید مقایسه‌ای باشد و باید دید که در دولت‌های مختلف چه کارهایی صورت گرفته است، یک فضای درست کردند که انگار در این کشور کاری نشده است.
احمدی‌نژاد در بیان تهمت‌هایی که به این دولت زده شده است، اظهار داشت: به ما می‌گویند که دروغ می‌گویید، آیا هسته‌ای شدن دروغ است، آیا فضایی شدن و پیشرفت‌های بیوتکنولوژیک، نانو تکنولوژیک، 20 هزار اختراع، 20 هزار مقاله علمی در جهان، راه آهن اصفهان - شیراز،‌ راه آهن کرمان - بم، این همه مدرسه و بیمارستان، کارخانجات صنعتی، آسفالت 40 هزار کیلومتر راه روستایی، این همه بزرگراه، افزایش 70 درصد حجم دانشجو، افزایش سه برابری تحصیلات تکمیلی، 1500 مدال ورزشی در طول 4 سال در مقایسه با 900 مدال در زمان مشابه دروغ است؟ اینها همه ثبت شده است، این همه بیمارستان این همه کارخانجات، این همه مراکز صنعتی و اینکه ما در سیمان قیمتی که ما تحویل گرفتیم 90 هزار تومان در هر تن بود و امروز سیمان و فولاد در بازار به وفور وجود دارد آیا همه اینها دروغ است؟
وی ادامه داد: چندین مرکز پتروشیمی افتتاح شد، این هم تولید گاز در کشور افزایش یافت، چند هزار روستا گاز رسانی شد، این همه سد ساخته‌ شد، این همه روستا آبرسانی شد و اینها جلوی چشم مردم است و ما دولتی هستیم که وقتی من در هر شهرستان می‌روم از مردم در خصوص اجرایی شدن پروژه‌ها سوال می‌کنم و به آنها می‌گویم که آیا کارهای که وعده داده شده اجرایی و عملیاتی شده است.

 

منبع

پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

احمدی نژاد گفت‌: چند سال است که صاحبان زر و زور و تزویر خون به دل ملت و رهبری عزیز کرده‌اند و حال که بناست به دست ملت ان شاءالله برای همیشه دست‌های آن‌ها قطع شود، فریاد سر می‌دهند و می‌خواهند با جنگ روانی و هجوم گسترده تبلیغات خلاف، تهمت و دروغ در صفوف یکپارچه ملت ایران تفرقه ایجاد کنند.

دکتر احمدی‌نژاد گفت: می‌گویند احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید، ما می‌دانیم که دروغگو خائن است و خائن نیز ترسو است. از شما می‌پرسم که در این چهار سال آیا در رفتار، کلام و عمل این خادم و فرزند کوچک خود چیزی از ترس دیده‌اید؟ اگر قرار بود ما بترسیم باید از آمریکا و جبهه‌ی متحد آن‌ها و جبهه‌ی نفاق می‌ترسیدیم.
به گزارش دولت یار، رییس جمهور در اجتماع با شکوه  مردم اهواز در مصلای مهدیه  با اشاره به ویژگی‌های مردم خوزستان اظهار کرد: خوزستان دژ تسخیرناپذیر ایران در برابر بیگانگان و فشارها بوده است و اقشار گوناگون این استان مظهر ایمان، شجاعت، هوشمندی و پایداری ملت ایران بودند. خوزستان سنگر اسلام ناب محمدی است و من خدا را سپاسگزارم که بار دیگر توفیق یافتم در جمع شما عزیزان حضور پیدا کنم. سلام خدا بر مردم خوزستان، علما، فقها، دانشمندان و دانشگاهیان این استان.
وی ادامه داد: خوزستان سال‌هاست که در برابر استکبار و استعمار ایستاده است. من از شما سوال می‌کنم از این که چندین سال است در برابر استعمار و استکبار ایستاده‌اید خسته شده‌اید؟ که جمعیت فریاد زد، نه.
احمدی‌نژاد ادامه داد: سی سال است خوزستان در خط مقدم و ایستادگی در برابر دنیای استکبار است.
او با اشاره به وقوع انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین حادثه بعد از بعثت پیامبر اسلام بوده است و در واقع با وقوع انقلاب اسلامی شجاعت، شخصیت و عظمت ملت ایران زنده شد. انقلاب دستاوردهای عظیم و بی‌نظیری را برای ملت ما داشته است. امروز ملت ایران عزیزترین ملت‌هاست و دستاودهای انقلاب اسلامی موجب افتخار ملت ایران و ملت‌های آزاده است. انقلاب آمد تا همه‌ی ملت در برابر قانون یکسان باشند.
احمدی‌نژاد با بیان این که امروز ملت ایران، ملت یکپارچه و متحد است، گفت: همان طور که می‌دانید برپایی عدالت جزء سخت‌ترین مراحل است. کسانی مانند طلحه و زبیر بودند که کنار پیامبر (ص) جنگیدند، فداکاری کردند؛ اما وقتی بحث از عدالت شد با شمشیر در برابر عدالت ایستادند و در انقلاب ما هم یک عده قلیل اما سازمان یافته و متشکل بر خلاف مسیر ملت در جهت خلاف عدالت حرکت کردند. آنان خود را بالاتر از مردم می‌دانند و حق و امتیاز ویژه برای خود قائل هستند. گروه‌های خودشان را گروه برتر و بقیه ملت را دسته چندوم به حساب می‌آورند. خود را مالک انقلاب و ثروت‌های انقلاب می‌دانند، خود را برتر از ملت می‌دانند در حالی که انقلاب آمد که خودبرتربینی‌ها، زیاده‌طلبی‌ها،‌رانت‌خواری‌ها و خودخواهی‌ها را ریشه‌کن کند. امروز مشکل این نیست که در کشور ضعف‌ها و کاستی‌ها و مشکلاتی در گوشه و کنار کشور به چشم می‌خورد، مشکل آن‌ها درد مردم نیست، مشکل این است که احساس می‌کنند با حضور این ملت ریشه‌ی فساد و تبعیض قطع خواهد شد.
احمدی‌نژاد گفت: عده‌ای می‌گویند چرا اسم برخی‌ها را برده‌اید؛ این باعث شده که آبروی انقلاب در خطر بیفتد در صورتی که ما معتقدیم انقلاب با مجازات متجاوزان به بیت‌المال تقویت خواهد شد.
رییس جمهور گفت: عده‌ای می‌گویند شما آبروی انقلاب را در خطر انداخته‌اید. آیا وقتی که در قسمتی از کشور ده‌ها هزار خانوار در کپر زندگی می‌کنند، آیا آبروی نظام به خطر نمی‌افتد؟ اما وقتی فقط اسم چند نفر که خودشان را مالک کشور می‌دانند برده می‌شود کشور به خطر می‌افتد؟
احمدی‌نژاد ادامه داد: بزرگ‌ترین خدمت به انقلاب و کشور قطع کردن دست فاسدان و متجاوزان به بیت‌المال است. پیامبر گرامی اسلام (ص) فرمودند: یک حکومت با انحراف فکری و کفر امکان دارد دوام پیدا کند اما با ظلم و تبعیض امکان دوام ندارد.
او گفت: ما گفتیم برای این که جوانان شغل داشته باشند، 10 تا 15 درصد از تسهیلات بانکی را در قابل بنگاه‌های زودبازده در اختیار جوانان قرار دهیم تا شغل ایجاد شود. آن‌ها می‌گویند سیاست اقتصادی شما غلط است. ما به آن‌ها می‌گوییم وقتی دوستان شما 100 میلیارد، 100 میلیارد از بانک‌ها برده‌اند و هنوز هم مدیران بانک‌ها و کارکنان بانک‌ها نمی‌توانند این پول‌ها را از آن‌ها بگیرند و برگردانند، آیا آن سیاست شما غلط نبود؟ آیا اگر اموال بیت‌المال به جیب شما، دوستان و گروه‌های شما برود مشکلی نیست؟ اما اگر بنا باشد این بیت‌المال در بین توده‌های وسیع مردم توزیع شود این غلط است؟
احمدی‌نژاد افزود: من از زبان مردم اهواز می‌گویم که مشکل این نیست که این دولت ضعف دارد یا نه، مشکل این است که شما نگران منافع خودتان هستید.
رییس جمهور گفت: شما مردم می‌بینید که سه ماه است که از صدها بلندگو و چندین حنجره زشت‌ترین تهمت‌ها،‌ بدترین تهمت‌ها و افتراءها به این خادم کوچک شما روانه کرده‌اند. من می‌خواهم بگویم به خدا احمدی‌نژاد کسی نیست، خاک پای ملت است، قطره‌ای از اقیانوس ملت است.
احمدی‌نژاد ادامه داد: می‌گویند احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید، ما همه می‌دانیم که دروغگو خائن است و خائن ترسو است. از شما می‌پرسم که آیا در این چهار سال در رفتار، کلام و عمل این خادم و فرزند کوچک خود چیزی از ترس دیده‌اید؟ اگر قرار بود بترسیم باید از آمریکا و جبهه‌ی متحد آن‌ها و جبهه‌ی نفاق می‌ترسیدیم.
وی ادامه داد: چند سال است خون به دل ملت و رهبری عزیز کرده‌اند و حال که بناست به دست ملت انشاءالله برای همیشه دست‌های آن‌ها قطع شود، فریاد سر می‌دهند و می‌خواهند با جنگ روانی و هجوم گسترده تبلیغات خلاف، تهمت و دروغ در صفوف یکپارچه ملت ایران تفرقه ایجاد کنند. آن‌ها غافل از این هستند که ملت ایران هوشیار است و در صحنه ایستاده است و ان شاءالله امید دشمنان را به یاس کامل بدل خواهد کرد.
احمدی‌نژاد گفت: وقتی می‌گوییم شهرهای گوناگون این خوزستان سرافراز هنوز از آب آشامیدنی کامل برخوردار نیستند و اجازه بدهید که بودجه اختصاص دهیم برای تامین آب آن، می‌گویند هزینه دولت زیاد می‌شود و این سیاست اقتصادی غلط است؛ ‌آیا آبرسانی به مردم غلط است؟ ولی خرج کردن بیت‌المال برای ساختن‌های کاخ‌های اشرافی غلط نیست؟
او با بیان این که عده‌ای پیدا شدند که خود را فوق قانون و ملت می‌دانند، تصریح کرد: امام (ره) فرمود این ملت ولی نعمت ماست و ما همه خدمتگزار مردم هستیم. رهبری انقلاب نیز فرمودند که ما همه نوکر این مردم هستیم اما عده‌ای پیدا شدند که خود را آقای ملت می‌دانند. من از زبان شما می‌گویم سی سال است ملت ایران آقا بالاسرها را به قعر تاریخ فرستاده است. در این کشور اقشار گوناگون، کشاورز، کارگر، کسبه و بازاری، فرهنگی، دانشگاهی، دانشجو و علما همه دلسوز و فداکار هستند.
وی گفت:‌ من می‌خواهم به آن‌ها بگویم این ملت پرچم اسلام، یکتاپرستی و عدالت را با شجاعت در اهتزاز نگه داشته و خواهد داشت.
چهارشنبه بیستم 3 1388
X