دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821258
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 رئیس ستاد ائتلاف مردمی حمایت از میرحسین موسوی در کشور گفت: باید از آن مطالبات تند، فزاینده غیر قابل تحقق، افراطی‌‌گرایانه‌ای که در دوران اصلاحات مطرح می‌کردیم ‌پرهیز کنیم.‌

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، مصطفی کواکبیان ظهر امروز در نشست با خبرنگاران ‌در ایلام افزود: ما ظرفیت‌های جامعه را باید در نظر بگیریم و واقعا شعارهایی و امکاناتی که قابل تحقق است را باید مطرح کنیم.
وی ادامه داد: لذا در کابینه موسوی بحث‌هایی مثل عبور از حاکمیت، عبور از .... نخواهد بود و دیگر معنا ندارد که با توجه به هشت سال تجربه دوران اصلاحات دوباره همان حرف‌ها را تکرار کنیم.
این فعال سیاسی اضافه کرد: لذا به واسطه مدیریت قوی شخص موسوی، دیدگاه ایشان برای استفاده از همه نیروهای و هم تجربه هشت ساله (دوران اصلاحات) تقریبا مطمئن هستیم که در دوران مدیریت احتمالی موسوی بحران در کشور به وجود نمی‌آید.
کواکبیان با اشاره به مواضع سیاسی موسوی تصریح کرد: موسوی بارها در سخنان خود اعلام کرده که من اصلاح طلبی هستم که اصول را گم نمی‌کنم.
عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی گفت: این جمله به این مفهوم نیست که موسوی در چهار چوب جریان اصولگرایان حرکت کند و یا در چار‌چوب احزاب اصلاح طلب حرکت کند.
وی ادامه داد: من معتقد هستم اصولگرایی موسوی از نوع جریان و احزاب اصولگرایان نبوده و همچنین اصلاح‌طلبی ایشان نیز از نوع اینکه در یکی از احزاب اصلاح‌طلبی ثبت نام کرده و بخواهد از آن کانال وارد قدرت شود، نیست.
این فعال سیاسی اضافه کرد: اما در عین حال نگاه و دیدگاه موسوی بر مبنای خط امام تفکرات مبنایی اصلاحات و اصولگرایی است، و اساسا کسی که اصوگراست نمی‌تواند اصلاح‌طلب نباشد.
کواکبیان تصریح کرد: اصلاحات بدون اصول معنایی ندارد، اصلاحات اصول، چارچوب، ضوابط و معیارهایی دارد و ما اصلاحات مردمی و در چار‌چوب قانون اساسی را قبول داریم.
رئیس ستاد ائتلاف مردمی حمایت از میرحسین موسوی در کشور گفت: ما اصلاحات براساس خط امام راحل را قبول داریم و این همه‌اش اصول اصلاحات است.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز اکثر اصلاح‌طلبان از موسوی حمایت کرده و این اصولگرایان هستند که باید بیشتر توجه می‌کردند و از ایشان حمایت می‌کردند.
این فعال سیاسی اضافه کرد: موسوی از یادگارهای دوران دفاع مقدس و از افرادی است که در دوران امام راحل مدیریت کشور را عهده‌دار بوده و مدیریت ایشان مورد تایید امام راحل بوده است.
کواکبیان تصریح کرد: البته اکنون افراد اصولگرایی نیز از موسوی اعلام حمایت کرده که می‌توان به چهره‌هایی چون عماد افروغ، خوش‌چهره و سعید ابوطالب اشاره کرد.
عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی گفت: حتی در بین رسانه‌های اصولگرا نیز روزنامه‌ جمهوری اسلامی به عنوان یکی از مدافعان موسوی است و این روزنامه در اردوگاه اصولگراین قرار داشته و اصولی‌تر از دیگران همیشه کار کرده است.
وی ادامه داد: حداقل از نمایندگان اصولگرای فعلی مجلس شورای اسلامی نیز 10 نفر وجود دارند که به حمایت از موسوی امضا کرده‌اند.
این فعال سیاسی اضافه کرد: اکنون در ستاد ائتلاف مردمی حمایت از موسوی 53 حزب وجود دارد که از این تعداد 10 حزب متعلق به احزاب اصولگرا هستند که از موسوی حمایت خود را اعلام کرده‌اند.

منبع

دسته ها : حامیان موسوی
سه شنبه نوزدهم 3 1388

حامد طالبی نویسنده وبلاگ"خبرنگار مسلمان"در آخرین پست وبلاگ اش نوشت:

استفاده از زنگ سبز در شال، دستبند، لباس و وسایل حامیان موسوی، در حقیقت پشت پرده‌ای دارد و این نوع تبلیغات بیشتر از آن که هدف تبلیغ برای میرحسین موسوی را داشته باشد برنامه ای برای جنگ روانی بزرگی برای بعد از انتخابات است.

میر حسین موسوی در این مدت نتوانسته در درصد رای دهندگان به خود جهش شگرفی ایجاد کند و تمام بقای خود را در پی شعار «نه احمدی نژاد» دنبال می کنند و این افراد چون احتمال کمی می دهند که بتوانند در این انتخابات به موفقیت برسند سناریویی را تحت عنوان اختلال در آراء پیاده خواهند کرد.

این موج سبزپوشی ای که براه افتاده در واقع بخشی از این پروژه است؛ از آنجا که این نوع دستبندها و پوشش ها جلب توجه بسیاری می کند باعث می شود ذهن ناخودآگاه افراد را به خود مشغول ساخته و فردی که مثلا در طول روز 5 نفر را با این حالت می بیند در ذهنش کثرت افراد متبادر شود و با این کار جامعه به دنبال جا انداختن این مساله می باشند که حامیان میرحسین و مخالفان احمدی نژاد اکثریت جامعه را شامل می شوند.

این مساله وقتی که با نتایج واقعی آرا که در روستاها و شهرهای کشور یعنی پیروزی احمدی نژاد روبرو می شود، بستری مناسب برای اجرای سناریوی اختلال در آرا و صحت انتخابات را ایجاد می کند و آنها بلافاصله با اعلام پیشی گرفتن آراء احمدی نژاد بر سایر رقبا در صندوق‌ها، حتجره هایشان را پاره خواهند کرد تا بگویند که همه مردم طرفدار موسوی بوده اند و حتما تقلب شده است!

این در حالی است که حتی از اکنون خود حامیان معقول موسوی هم می‌دانند که پیروزی قاطع با احمدی نژاد است اما خود و سایر حامیان موسوی را به تجاهل زده و اینگونه القا می کنند که یا موسوی در مرحله اول پیروز است و یا رای احمدی نژاد آنقدر کم است که کار به مرحله دوم کشیده می‌شود.

در همین راستا نیز به دنبال تسخیر و انحراف چشمان مردم از واقعیتها هستند و این کار خود را با تکرار رنگ سبز در خیابان ها پیگیری می کنند.

غافل از آنکه حامیان دکتر احمدی‌نژاد نه به دنبال تسخیر چشم‌ها، بلکه به دنبال تسخیر دلها با توکل به خدا هستند،

و هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد...

منبع

يکشنبه هفدهم 3 1388

فیلم دوم انتخاباتی مهندس موسوی با فضایی متفاوت تر از قبل در حال پشت سرگذاردن مراحل نهایی خود است.

به گزارش جهان، این فیلم که به کارگردانی احمد رضا درویش ساخته می شود بر خلاف فضای احساسی فیلم قبلی که توسط مجید مجیدی تهیه شده بود از قالبی کاملا سیاسی و تند برخوردار است. به طوری که چهره هایی چون سعید حجاریان، میردامادی، کولایی و بهزاد نبوی در مصاحبه های جداگانه به تعریف و تبلیغ میرحسین موسوی پرداخته اند.

 

هر چند ستاد میرحسین موسوی نیز تلاش زیادی به عمل آورده تا از رسانه ای شدن این چهره ها آن هم در فیلم دوم تبلیغاتی موسوی جلوگیری کند اما پافشاری کارگردان این فیلم و مخالفت ستاد موازی میرحسین به رهبری طیف تندرو مشارکت و مجاهدین، کار را به رفع اختلاف توسط شخص میرحسین موسوی کشانده است.

در صورتی که میرحسین موافق حضور این افراد در فیلم دوم خود باشد این مستند فردا شب به مدت نیم ساعت از رسانه ملی به نمایش درخواهد آمد.

بنا بر این گزارش، در این فیلم حجاریان با تشریح وضعیت کشور چنین استدلال می کند که در صورت ادامه وضعیت فعلی، کشور در آستانه فروپاشی قرار گرفته و برای دوری از بحران باید به میرحسین موسوی رای داد.

میردامادی نیز با نقد سیاست خارجی فعلی پیشنهاد رای دادن به میرحسین را می کند.

منبع

يکشنبه هفدهم 3 1388

میرحسین موسوی معتقد است که زنان نباید بی جهت در کوی و برزن ظاهر شوند.

           
 
زهرا رهنورد همسر مهندس میرحسین موسوی در مصاحبه با مجله زن روز اعلام کرد:میرحسین موسوی معتقد است تا حد امکان باید حریم جدایی زن و مرد حفظ شود و زنان نباید بی جهت در کوی و برزن ظاهر شوند.

به گزارش ایرنا به نقل از مجله زن روز مورخ 7 آذر 1360 ، زهرا رهنورد در این مصاحبه تاکید کرد:موسوی به مقام زن به صورت متعصبانه و غیرتی بها می دهد و در روابط اجتماعی زن و رفت و آمد او در محیطهای خارج از خانه به هیچ وجه گرفتار ترقی خواهی های روشنفکرانه و رفتار و روابط باز و بی ضابطه نیست به ویژه در محل ها و محیطهایی که مردان هم حضور دارند.

زهرا رهنورد افزود:مهندس موسوی کلا از مقام و حرمت زن به دور می داند که زن در آن دسته از خریدهایی که با کاسب و مردان محل سروکار دارد وارد شود و از غیرت مرد مسلمان جایز نمی داند که تن بدهد به این موضوع که زنان بی جهت در کوی و برزن ظاهر شوند و با این و آن هم سخن شوند.    

 

تصاویر مربوط به گردهمایی دوم خرداد می باشد که مطمئنا عکسهای زیادی در این مورد دیده اید بحث من این نیست که چرا با آن وضع در آنجا حضور داشتند بلکه منظور صداقت در گفتار می باشد !!!

مگر قرار نبود در مقابل مردم صادق باشیم!!!

منبع

يکشنبه هفدهم 3 1388

مانتوهاى سبز اهدایى فائزه هاشمى به ستاد دختران فیروزه‌اى به صورت رایگان در بین هواداران و مردم توزیع شد.

                                    
روزنامه جوان، گزارش داد این مانتوهاى سبز به همراه یک خط تلفن اعتبارى که یک شرکت خصوصى در اختیار ستاد میرحسین قرار داده به طرفداران و مردمى که جلوى در ستاد حامیان موسوى در خیابان کوشک صف کشیده بودند، توزیع مى‌شد.

پیش از این در اردیبهشت ماه گذشته شبکه خبری جهان از قرارداد ستاد موسوی با یکی از تولیدکنندگان بزرگ پوشاک برای تولید مانتو سبز خبر داده بود که با واکنش ابوالفضل فاتح عضو ارشد ستاد موسوی مواجه شد و اعلام شد که این ستاد هزینه انجام چنین طرح هنگفتی را ندارد.

منبع

يکشنبه هفدهم 3 1388
X