دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821308
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

نوه امام : دیدگاه رضایی درباره بانوان روشنفکرانه است
*************

 

نوه دختری حضرت امام خمینی (ره) در  مراسمی با حضور 100 نفر در مسجد اعظم ارومیه گفت :دیدگاه محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره بانوان بسیار روشنفکرانه است .
بگزارش واحد مرکزی خبر ، لیلا بروجردی افزود : سیاستهایی که تاکنون توسط رضایی برای حمایت از بانوان تصویب شده است ، نمونه بارز روشنفکری وی درباره مسائل زنان است .
وی سند چشم انداز 20 ساله و تدوین اصل 44 قانون اساسی را از پیشنهادات مهم محسن رضایی دانست و گفت اکنون در جامعه شاهد این هستیم که دانش آموختگان مرد و زن از لحاظ بهره مندی از فعالیت های اجتماعی مساوی نیستند و این توجیه که مردان نفقه می دهند ، دلیلی برای ندادن برخی از پستها به بانوان شده است.
بروجردی افزود آیا درست است که 23 درصد از زنان جامعه بیکار باشند این در حالی است که 13 درصد از مردان بیکار هستند بنابراین باید زمینه فعالیت را بیشتر از گذشته فراهم کرد و این کار توسط رضایی امکان پذیر خواهد شد.بروجردی در سؤال فردی مبنی براینکه چرا از ورود بانوان برای تشویق ورزشکاران به ورزشگاهها جلوگیری می کنند گفت : متأسفانه برخی از موضوعات مانند ورزش و زنان نیز بحث سیاسی شده است در حالی که این مسائل نباید سیاسی شود و اکنون باید با فرهنگ سازی برای ورزش بانوان ، زمینه حضور آنان را نیز در ورزشگاهها فراهم کنیم.وی در پایان تصریح کرد با توجه به خصوصیات رضایی در جنگ و علاقمندی ام به ایشان ، تصمیم گرفتم از او حمایت کنم .

منبع

دسته ها : حامیان رضایی
پنج شنبه جهاردهم 3 1388

یارگیری ستاد های انتخاباتی همچنان ادامه دارد و در این میان ورزشی ها به عنوان ستاره های پرطرفدار برای ستادهای تبلیغاتی همچنان جذاب هستند بویزه اگر این حمایت با کمکهای میلیاردی هم همراه باشد.

به‌گزارش سرویس ورزشی جهان؛ معمولا ستادهای انتخاباتی که به‌دنبال جذب چهره‌های سرشناس می‌گردند در این روزها بیشتر ورزشی‌ها را مورد هدف قرار می‌دهند تا به‌وسیله آنها بتوانند تیم تبلیغاتی خود را تکمیل کنند.

با پس زده شدن برخی قهرمانان ورزشی از مسندهای مختلف اجرایی حالا دوباره قهرمانان قصد دارند با موضع‌گیری  پشت بزرگان سیاسی خود را بازیابی کنند. اگرچه برخی ورزشی‌ها نیز با اهداف ورزشی و نهایتا مدیریت ورزشی به صحنه آمده‌اند.

در میان اسامی اعلام شده بیشترین را ورزشکاران دور افتاده از بورس تشکیل می‌دهند.البته نباید از کنار چند اسم و چهره به راحتی گذشت . 

در واقع پیدا کردن سوپر استارهای ورزش در این روزها چندان ممکن نیست و به این ترتیب ستادها به سراغ ستاره‌های قدیمی می‌روند که برای بازگشت به صفحه یک روزنامه‌ها هرکاری خواهند‌کرد.

در بین ستاره‌های ورزشی حسین رضازاده شاه‌مهره ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد است، این‌قدر از خود برای کاندیدای اصولگرایان خرج کرده‌است که با شعار حمایت از وی روی جلد یکی از روزنامه‌های سیاسی نیز رفته‌است و با این کار بعد از خداحافظی دوباره روی کیوسک روزنامه فروشی‌ها خود را به
رخ خوانندگان کشیده‌است.

اما این در حالی است که دیگر ستاره آذری زبان ورزش کشور که این روزها از مقابل دوربین‌ها به شدت دور شده‌است از میرحسین موسوی حمایت می‌کند.

گفته می‌شود علی دایی که رسما حمایت خود را از کاندیدای جناح مقابل اعلام کرده‌است در این دوره کمکی یک میلیاردی به ستاد انتخاباتی وی داشته و البته این موضوع را هنوز هیچ منبعی تکذیب نکرده‌است.

دایی پس از نتایج ضعیف در تیم‌ملی مدتی است که از کانون توجهات به شدت کنار رفته‌است و بدش نمی‌آید با قرار گرفتن در تیم یکی از کاندیداها دوباره به صدر اخبار بازگردد و در صورت پیروزی وی در انتخابات به سراغ فدراسیون فوتبال یا احیانا سرمربیگری تیم‌ملی برود.

اما در این میان نیز آرش میراسماعیلی، ستاره تیم ملی جودو که در نظرسنجی‌های اخیر نیز در بین سی ورزشکار برتر کشور قرار نگرفت و با اقبال کمی از سوی مردم مواجه شد این‌بار برای اعاده حیثیت رسانه‌ای خود به‌سراغ ستاد انتخاباتی محسن رضایی رفته‌است.

در ابتدا گفته می‌شد این جودوکای خرم‌آبادی در ستاد انتخاباتی کروبی فعالیت می‌کند ولی خبر رسید این جودوکار در تیم تبلیغاتی محسن رضایی قرار گرفته‌است.

در این میان سکوت هادی ساعی نیز بسیار جالب است، ساعی که در انتخابات شورای شهر در تیم اصلاح‌طلبان بوده‌است هیچ رد پایی از خود در این انتخابات نشان نمی‌دهد و بیشتر در حاشیه قرار دارد.

علاوه بر این علی پروین و امیر قلعه‌نویی نیز حمایت خود را از احمدی‌نژاد اعلام کرده‌اند، پروین که گفته می‌شد از حامیان میرحسین است موضع خود را صریحا در حمایت از احمدی‌نژاد روشن‌کرد:« رای من در انتخابات  رییس جمهوری به احمدی‌ن‍ژاد است و در همین جا و به نمایندگی از جمعی از دوستان فوتبالی‌ام اعلام می‌کنم که در انتخابات ریاست جمهوری از وی حمایت خواهیم‌نمود. احمدی‌نژاد را فردی دلسوز و آگاه به مسائل کشور می‌دانم و معتقدم باید با ادامه حمایت خود، زمینه تداوم سیاست‌ها و برنامه‌های دولت وی را در کلیه زمینه‌ها و از جمله ورزش فراهم آوریم.»

به‌این‌ترتیب این دو مربی پرطرفدار نیز به محمد مایلی‌کهن افزوده شدند که از ماه‌ها پیش طرفداری خود را رسما از احمدی نژاد اعلام کرده‌بود.

در این میان نیز حمایت برادران خادم به نوعی جالب توجه است، سایت امیررضا خادم که تا چندی پیش به شدت از میرحسین موسوی حمایت می‌کرد این روزها از محسن رضایی حمایت می‌کند و گفته می‌شود این موضوع به دلیل حضور میراسماعیلی در هیات رئیسه سایت ورزشی خادم است.

رسول نیز در این میان سکوت اختیار کرده‌است، اما شینده می‌شود در حال تلاش برای حمایت از احمدی‌نژاد است.

منبع

به گزارش رجانیوز :
رئیس ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: نمی‌دانم چند درصد طرفدار محسن رضایی هستند.

به گزارش فارس ، ‌داوود دانش‌جعفری دوشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیر آمدن رضایی تبعاتی را داشت و از جمله اینکه کسانی که وی را قبول داشتند، قبل از آمدنش با اشخاص دیگری دست بیعت داده بودند و معذوریت خود را اعلام کردند که نمی‌توانند از وی حمایت کنند، بنابراین نکته اصلی در این است که خیلی از دوستان که در ستادهای دیگر فعالیت می‌کنند، اظهار داشتند که اگر مطمئن بودیم، وی وارد صحنه می‌شود در راستای اهداف وی فعالیت می‌کردیم.
وی افزود: در مورد 9 منطقه فدرال اقتصادی باید بگویم که ایشان این برنامه را هم در دوره قبلی داشتند و هدف از تشکیل این مناطق این است که نقاطی در کشور وجود داشته باشد تا بتواند از نقطه نظر مالی حالت مستقل باشند و منابع درآمدی خود را صرف استان خود کنند و بعضی از تاسیسات اقتصادی که در منطقه وجود دارد، در راستای اداره استان فعال شود و این کلیات موضوع است.
دانش‌جعفری در مورد طرفداران محسن رضایی خاطرنشان کرد:‌ نتیجه انتخابات در این است که برگزار بشود و نتایج در حال حاضر تقریبی است و واقعی نیست و هر دولت و هر کس را می‌شود در برابر عملکردش مورد نقد قرار داد، اما در هردوره نیازهای جدید با انتظارات جدید مطرح می‌شود و شبیه دوره‌های قبل نیست در هر صورت قضاوت بر عهده مردم است و اگر عملکرد را تایید کنند، دوباره با آن رای می‌دهند.
وی تصریح کرد: در حوزه اقتصاد مشکلی که داریم، این است، سیاست‌های اقتصادی مشترک و تجربه شده، وجود ندارد، بعد از انقلاب فارغ از هر دولتی که می‌خواست سر کار بیاید، همه به این نتیجه رسیده بودند که افزایش نقدینگی آثار سو و تورم دارد و دولت احمدی‌نژاد سعی کرد، این روند را تجربه کند و آثار سوء آن را دید و تورم به 25/4 درصد رسید به خاطر اینکه حقیقت کشف شده در اقتصاد ایران نادیده گرفته شد و در خیلی از موارد ایراد‌هایی که گرفته می‌شد، ممکن بود به حق باشد.
وی در مورد نقش تعاونی‌ها در دولت محسن رضایی گفت: تعاونی‌ها هم به نوعی بخش خصوصی هستند و در ایجاد سرمایه و تولید نقش بسزایی دارند، اما آنچه مورد نظر است، نوعی تعاونی سهامی عام است که میلیون‌ها نفر در آن عضو هستند و شامل سرمایه عظیمی می‌شود و کارهای عظیمی را می‌توانند با جمع‌آوری سرمایه انجام دهند، اما موانعی هست که باید در این مسیر رفع شود تا بخش خصوصی بتواند برای ایجاد سرمایه و سرمایه‌گذاری وارد عرصه اقتصاد کشور شود.

منبع

سه شنبه دوازدهم 3 1388

رئیس ستاد انتخابات محسن رضایی گفت: با انتخاب رضایی برای ریاست جمهوری بسیاری از مسائل و مشکلات مردم حل و فصل می شوند زیرا او از عهده ماموریت های بزرگ برمی آید.
داوود دانش جعفری که در جمع نزدیک به 200 نفر از هواداران رضایی در منطقه ابوذر تهران سخن می گفت، افزود: رضایی قهرمانی ملی است که توانسته خدمات ارزنده ای را به کشور ارائه کند.
دانش جعفری با اشاره به سابقه 16 ساله فرماندهی سپاه محسن رضایی گفت: او ذاتاً فردی نظامی نبود و صرفاً با ضرورت به سپاه پیوسته بود و پس از درآوردن لباس نظامی اش به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.
رئیس ستاد انتخاباتی رضایی مشارکت در تهیه و تدوین برنامه های سوم، چهارم و پنجم توسعه، سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و سندچشم انداز را مورد اشاره قرار داد وگفت: رضایی در این اقدامات نقش بسیار حیاتی و مهمی داشت و ابتکارات او در مجمع تشخیص مصلحت نظام به جز جنبه های نظامی اش شکوفا شد.
دانش جعفری با اشاره به تورم بیش از 25 درصدی کشور در سال گذشته محوری ترین برنامه اقتصادی محسن رضایی را کاهش تورم دانست و گفت: در زمینه مسکن هم که معضلی اجتماعی است محسن رضایی طرح توسعه مسکن اجاره ای توسط شهرداری ها و دولت را پیشنهاد کرده است.
وی سابقه درخشان، جدی بودن در ماموریت ها، مردمی بودن، تجربه بسیار بالا در سازماندهی مردم، شناسایی دردها و داشتن برنامه برای رفع آنها و ساده زیستی را از ویژگی های برجسته محسن رضایی در مقایسه با دیگر نامزدها دانست و گفت: بدون شک رضایی از کارشناسان برجسته امنیتی، سیاست خارجی و اقتصاد کشور است و بر دیگر نامزدها برتری دارد.
دانش جعفری افزود: باید از رضایی ممنون باشیم که در این دوره خاص به صحنه آمده است.
وی گفت: من شهادت می دهم رضایی فردی مناسب برای جامه عمل پوشیدن به آمال و آرزوهای مردم ایران است.
این نشست انتخاباتی حاشیه هایی هم داشت.
- در حالیکه پیش از این اعلام شده بود محسن رضایی شخصاً در این نشست حضور پیدا می کند در آخرین لحظه دانش جعفری به جای وی در مراسم حضور یافت.
- دانش جعفری با عذرخواهی از حضور نیافتن رضایی در جمع مردم منطقه ابوذر تهران گفت: رضایی به خاطر رفع برخی مشکلات پیش آمده در فیلم های مستندش که قرار است از تلویزیون پخش شود نتوانست در جمع شما حضور یابد.
- دانش جعفری در سخنانش به هنگامی که از خروج رضایی از سپاه و آمدنش به مجمع تشخیص مصحلت نظام سخن می گفت به اشتباه زمان این اقدام محسن رضایی را در زمان حیات حضرت امام و با اجازه ایشان اعلام کرد.
- این مراسم را اردوگاه یاری گران جوان رضایی ترتیب داده بود و مکان برگزاری این نشست در وسط یکی از کوچه های بلوار ابوذر در شرق تهران بود.
- در محل برگزاری این نشست انتخاباتی شش بنر بزرگ با عکس هایی از محسن رضایی نصب شده بود.

منبع

دسته ها : حامیان رضایی
شنبه نهم 3 1388
X