دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821203
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

آقای احمدی نژاد امشب  راس ساعت 10/30 از شبکه سه به تمام تهمت ها پاسخ خواهد داد حتما ببینید

 تقریبا یک ربع دیگه.........

چهارشنبه بیستم 3 1388

نماینده انتخاباتی دکتر محمود احمدی‌نژاد در رسانه ملی گفت: طبق آئین‌نامه تبلیغات انتخابات در رسانه ملی که حق نامزد غایب در مناظره ها برای پاسخ به اتهامات محفوظ است، ساعت 22 و 30 دقیقه امشب احمدی نژاد به این اتهامات و شبهات پاسخ می دهد.

به گزارش دولت یار، مهدی کلهر در نامه ای که صبح روز گذشته خطاب به ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما نوشت، خاطر نشان کرد: پیرو اعتراض دفتر ریاست محترم جمهوری نسبت به ارائه اتهامات و اهانت‌هائی که برخی از نامزدها در برنامه‌ای که جناب آقای احمدی‌نژاد در آن برنامه برای پاسخگویی حضور نداشتند و طبعا نمی‌توانستند پاسخگو باشند و با استناد به آئین‌نامه تبلیغات ریاست جمهوری که حق نامزد غایب در مناظره را برای پاسخگویی محفوظ دارد و این امر نیز بارها توسط مجری برنامه جناب آقای دکتر پورحسین در همان برنامه‌ها گوشزد شده و جنابعالی نیز اجرای قانون را پذیرا هستید و امروز صبح با وجودیکه نسبت به وقت استخراجی از طرف معاونت رسانه ریاست جمهوری بالای 60 دقیقه به غیر از مساله فیلم دوم جنای آقای مهندس موسوی که خود 10 دقیقه فقط به اهانت و ارائه تهمت و فحش و ناسزا به آقای احمدی‌نژاد در آن وجود داشت و نمی‌دانم چگونه این فیلم توسط شورای سازمان مورد تصویب واقع شده بود چون آنهم خلاف آئین‌نامه مصوب و فرمایشات خودتان بود بهرحال تنها در رابطه با پاسخگوئی آقای دکتر احمدی‌نژاد اگر چه می‌بایست این پاسخگویی به صورت زنده پس از اتمام مناظرات و برنامه‌های زنده رقبا به رویت و سمع تمامی شنوندگان برسد. لذا با توجه به زمان کوتاه برای اطلاع‌رسانی همه جانبه به ملت عزیز و شریف ایران و مخاطبان خارج از کشور اجرای این برنامه در ساعات پایانی امشب (شب سه شنبه) بهیچ وجه امکان‌پذیر نیست.

کلهر در این نامه تصریح کرد: اما با وجودیکه این حق آقای احمدی‌نژاد است که فردا شب (چهارشنبه 20/3/88) برنامه‌ای برای پاسخگویی داشته باشند، دفتر ایشان پذیرفت برای رفع هر گونه شبهه و رعایت مساوات فردا صبح (صبح چهارشنبه) برنامه بصورت ضبطی تهیه شده تا شورای تبلیغات انتخابات بازبینی نماید و در ساعات مناسب شب پنج‌شنبه یا چهارشنبه شب از همان شبکه 3 و همان ساعت پخش گردد.

نماینده انتخاباتی احمدی نژاد در رسانه ملی یادآور شد: مطابق دستور‌العمل لازم است در آن ساعت سایر شبکه‌ها از پخش برنامه‌های جذاب و پربیننده خودداری نمایند چنانچه تاکنون برای همه کاندیداها صورت گرفته است. مدت برنامه‌ همانطور که اعلام فرمودید بهرحال 45 دقیقه‌ برای آقای احمدی نژاد به غیر از وقت برای مجری پذیرفته شد.

نماینده انتخاباتی احمدی نژاد در رسانه ملی روز گذشته پس از انشای نامه اول، نامه دومی به ضرغامی نوشت و اظهار داشت: پیرو نامه صبح (روز سه شنبه) در مورد برنامه پاسخگویی آقای احمدی‌نژاد یکی از نامزدهای دوره دهم ریاست جمهوری ایران که به لحاظ قانونی قرار شد در ساعت 22 و 30 دقیقه شب چهارشنبه در شبکه سیما به مدت 45 دقیقه پاسخ‌های لازم را به سایر نامزدها و جهت رفع شبهات و... افکار عمومی ارائه نمایند، لازم است دستور فرمایید از هم‌اکنون کلیه شبکه های رادیویی و تلویزیونی جهت اطلاع‌رسانی به شنوندگان و بینندگان از وجود چنین برنامه‌ای در شب چهارشنبه در شبکه 3 سیما و صدای جمهوری اسلامی ایران اقدام فرمایید. بدیهی است بخاطر کمی وقت و عدم اطلاع‌رسانی قبل بهتر است هر شبکه بر 30 دقیقه یکبار به صورت زیرنویس (در شبکه‌های سیما) و به صورت گفتاری در شبکه‌های صدا اعلام نمایند.
چهارشنبه بیستم 3 1388

بزرگترین اجتماع علما و طلاب حوزه‌های علمیه قم در حمایت از احمدی‌نژاد امروز در این شهر مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش دولت یار ، در این گردهمایی بزرگ که امروز ساعت 18 در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار خواهد شد، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مجلس شورای اسلامی سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی حامیان احمدی‌نژاد فردا 9 صبح از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی فراگیر شدن سونامی احمدی‌نژاد در سراسر کشور و برگزاری اجتماع عظیم و افسانه‌ای حامیان احمدی‌نژاد در مصلای تهران که به دلیل ازدحام جمعیت و نگرانی از تهدید خطر جانی حاضران ، سخنرانی رییس جمهور انجام نشد، همان گونه که رئیس جمهور نیز در ابتدای مناظره با محسن رضایی اعلام کرد ، فردا چهارشنبه ساعت 9 صبح، احمدی‌نژادی‌ها از میدان انقلاب راهپیمایی به سمت میدان آزادی را آغاز می‌کنند ودر دانشگاه شریف پای سخنان کاندیدای محبوبشان می‌نشینند.

منبع

بزرگترین همایش قشرهای مختلف مردم تهران در حمایت احمدی‌نژاد امروز از ساعت 16 در مصلای تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پس از به راه افتادن موج جدید حمایت از محمود احمدی‌نژاد که با استناد به افشاگری‌ها و اعلام مفاسد اقتصادی توسط رئیس‌جمهور ایجاد شده است، گام دیگر "سونامی احمدی‌نژاد " با همایش بزرگ حامیان احمدی‌نژاد در مصلای تهران رقم خواهد خورد.
این همایش از ساعت 16 امروز دوشنبه آغاز خواهد شد و اقشار مختلف مردم، گروهها، احزاب و جمعیت‌های مردمی حامی احمدی‌نژاد، در تدارک استقبالی به یاد ماندنی از وی هستند.
تشکل‌ها و گروه‌های مردمی به صورت خودجوش خود را برای استقبال میلیونی از رئیس جمهوری مردمی ایران اسلامی آماده می‌کنند.
درخواست‌های متعدد تصویربرداران داخلی و خارجی برای حضور در این همایش، نشان از پیش‌بینی آنها برای ثبت یک حمایت بی‌سابقه مردم از احمدی‌نژاد دارد.

منبع

X