دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821258
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: کسی که با یک تَشر صدایش می‌لرزد چگونه می‌تواند از حق ملت دفاع کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، رسول منتجب‌نیا شامگاه چهار شنبه شب در جمع حامیان کروبی که در سالن تختی قزوین برگزار شد، بیان داشت: کسی می‌تواند این وضعیت را تغییر بدهد که اعتقاد به تغییر و اصلاحات داشته باشد و کسی که اصلاح‌طلب نباشد و با جرأت نتواند بگوید من اصلاح طلب هستم، نمی‌تواند تغییری دهد.
وی ادامه داد: کروبی با کمال افتخار می‌گوید من شیخ اصلاحات هستم، دوم خرداد را کروبی به وجود آورد و خاتمی را از گوشه کتابخانه به اوج ریاست جمهوری رساند.
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی اضافه کرد: هشت سال دولت اصلاحات را یک قدرت مردمی بزرگ به نام مهدی کروبی پشتیبانی کرد و الا قادر به تداوم نبود.
وی تصریح کرد: حال چرا برخی اصلاح طلبان به موسس اصلاحات وفاداری نکردند، چرا نمک خوردند و نمکدان را شکستند و کروبی قهرمان را به دیگری معاوضه کردند، فقط جواب می‌دهم دنیا دار بی‌وفایی است و بسیاری از انسان‌ها وفادار نیستند، آنها که مدیون و مرهون کروبی بودند از پشت به کروبی خنجر زدند و بی‌وفایی کردند.
منتجب نیا عنوان داشت: با این وجود کروبی ایستاد و گفت اگر شما اصلاحات را مصادره کردید و به غلط اصلاحات را در انحصار خود درآوردید من با کمال افتخار می‌ایستم و بیان می‌کنم من شیخ اصلاح‌طلبان هستم من اگر رئیس جمهور شوم اصلاح طلبان را عزیز کرده و به عزت می‌رسانم ولی دیگران چه، مگر می‌شود اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در کنار هم باشد.
وی تأکید کرد: چه کسی می‌تواند ویرانی‌ها را اصلاح کند و خم به ابرو نیاورد، فقط کروبی است که می‌تواند در برابر اینها ایستادگی کند و بیراهه نرود و برخی کسانی که بیراهه رفتند فردا پیشمان می‌شوند، بنابراین فقط کروبی اعتقاد به تغییر دارد و آب را به مسیر اول خود بازمی‌گرداند.
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی اعلام کرد: اگر خدای ناخواسته این روند چهار سال دیگر ادامه یابد ما باید شاهد از دست رفتن سرمایه‌های زیاد مادی و معنوی باشیم همانطور که اکنون هستیم و کم خسارت به ما وارد نشده است، ملت ما را ذلیل کردند و اقتصاد ما را فلج و مردم را بیچاره کردند آن وقت بیان می‌کنند تورم نیست.
وی یادآور شد: وقتی انسان بخواهد دروغ بگوید، وقتی کسی عادت کرد به دروغ گفتن، در جلسه، مناظره و مصاحبه دروغ می‌گوید و فقط کروبی می‌تواند در برابر اینها ایستادگی کند.
منتجب نیا تصریح کرد: من موسوی را می‌شناسم، انسان شریفی است ولی اگر کروبی از همسر موسوی دفاع نکرده بود، موسوی از همسرش نیز دفاع نمی‌کرد، کسی که یک تشر بزنند صدایش لرزان می‌شود چگونه می‌تواند از حق ملت، زنان و جوانان دفاع کند.
وی تأکید کرد: مردم باید روز جمعه قیام کنند و این موضوعی ساده نیست کروبی با شجاعت، شهامت و برنامه‌های متنوع وارد صحنه شده است، کروبی برای همه برنامه دارد و یک تیم اقتصادی بیش از یکسال است که روی برنامه‌های کروبی کار می‌کنند. 

 

 منبع

دسته ها : حامیان کروبی
پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

عمـل بـه وعده ها ، شجـاعت و جسارت از مهمترین ویژگی های کروبی است .

بگزارش واحد مرکزی خبر جمیله کدیور درجمع 200 نفر از حامیان کروبی درسلماس با بیان اینکه هیچ شکافی بین حرف و عمل وی وجود ندارد گفت: کـروبی امتیازاتی دارد کـه از سـایر  نـامزدهـای دهمین دوره ریاست جمهوری برتر است .

مشاور کروبی در امور زنان افزود : کـروبی بـه دلیل سوابق مبارزاتی قبل از انقلاب که با رژیم ستم شاهی داشت و بعـد از انقـلاب اسلامی در صحنه هـای مختلف شجـاعت و مدیریت خـود را ثابت کرده است .
وی عملگرایی ، واقع گرایی ، تعامل با حـاکمیت و اصلاح طلب بودن به معنی واقعی را از دیگر ویژگی های کروبی برشمرد و گفت: با این توانایی هایی که کروبی دارد دربین نامزدها مزیت بهتری دارد و بهتر می تواند کشور را اداره کند .


کدیور همچنین در جمع حدود300 نفری هواداران کروبی درمسجد قاضی مهـابـاد تصـریح کرد : کروبی از حقوق اقشار مختلف جامعه اعم از زنان ، جـوانان ، کارگران ، اقوام فرهنگیان ، و مذاهب مختلف حمایت می کند و در عمل نیز نشان داده که حامی حقـوق حقه آنان است .

منبع

دسته ها : حامیان کروبی
جمعه پانزدهم 3 1388

به گزارش جهان نیوز :
غلامحسین کرباسچی، رییس ستاد انتخاباتی آقای کروبی، در فیلم تبلیغاتی آقای کروبی با یادآوری وجود 12 میلیون فقیر در جامعه امروز ایران، متاثر شد، بغضش شکست و به پهنای صورت اشک ریخت.

اشک ریختن یک سیاستمدار ارشد در فیلم تبلیغاتی – انتخاباتی مقابل دوربین‌های تلویزیونی و زیر نور پروژکتورهای استودیو در فضای انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، امری بی‌سابقه نیست.
آقای خاتمی در انتخابات سال 80 در فیلم تبلیغاتی شان با خواندن شعر «استاده ام چو شمع مترسان زآتشم ...» ، در مقام ریاست جمهوری فعلی و نامزد دور آتی انتخابات ، گریه کردند.
آقای قالیباف نیز در بهار 84 در مقام نامزد احتمالی ریاست جمهوری در برنامه صندلی داغ با ذکر خاطره‌ای از شهادت برادرش به هق هق افتاد و به پهنای صورت اشک ریخت. برنامه‌ای که CDآن بعدها از سوی ستاد انتخاباتی آقای قالیباف تکثیر و توزیع میشد.

هر چند گریه سیاستمداران ارشد و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان بی‌سابقه نیست، اما آنچه گریه‌های آقای غلامحسین کرباسچی را از دو گریه دیگر متمایز می‌کند، «موضوع گریه»‌ ایشان است.
آقای خاتمی ظاهرا بخاطر محبت اطرافیان و اصرار آنها بر ماندن در صحنه ونامزدی مجدد در سال1380 به گریه افتادند.
آقای قالیباف به یاد شهادت مظلومانه برادرشان به گریه افتادند اما آقای غلامحسین کرباسچی (شهردار اسبق تهران و دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی) بخاطر وضعیت زندگی و سختی معیشت فقرا به گریه افتاد.

شاید اگر کسی با سابقه عملکرد آقای کرباسچی در دهه 70 و نیز مانیفست و خط فکری کارگزاران سازندگی آشنا نباشد، گریه کردن ایشان مقابل دوربین و زیر نور پروژکتورها به یاد فشار معیشتی فقرا را چندان کار بدی تلقی نکند و چه بسا کاری پسندیده بشمارد.
اما برای قضاوت درباره گریه آقای کرباسچی آن هم به بهانه وضعیت فقرا، طرح سوالاتی از ایشان و اطرافیانشان ضروری است:
1 – در فیلم تبلیغاتی آقای کروبی آقای کرباسچی با لحنی بغض آلود و صورتی خیس از اشک گفتند: «فقر فقط برای حاکمان پسندیده است».
این جمله‌ای درست و مبتنی بر سیره ائمه و روایات معصومین علیهم السلام است.
اما آیا خود ایشان و اطرافیانشان به این جمله اعتقاد دارند و به آن عمل می‌کنند؟ آیا ایشان مدیر و بازوی اجرایی رییس جمهوری نبودند که بعد از جنگ علنا و رسما از «مانور تجمل» توسط مسوولان دفاع می‌کرد؟ آیا آقای کرباسچی همان شهرداری نبودند که در زمان تصدی شهرداری در ویلایی بزرگ در شمالی‌ترین نقطه تهران (مجاور پارک جمشیدیه) زندگی می‌کرد؟ آیا اشرافیگری مسئولان از زمان صدارت کارگزاران سازندگی باب نشد؟

2 – آیا آقای کرباسچی همان شهرداری نبودند که در ابتدای تصدی این سمت، نسبت به زندگی فقرا در تهران اعتراض داشتند و می‌گفتند خانواده‌های با درآمد کمتر از حدی مشخص ، نباید در تهران زندگی کنند؟

                                               
3 – آقای کرباسچی دبیر کل حزبی نیستند که علنا و رسما مشرب لیبرالیسم را پذیرفته است. آیا روزنامه کارگزاران که به مدیریت ایشان منتشر می‌شد، سخنگو و مروج ایده‌ها و سیاستهای لیبرال سرمایه داری نبود.
آیا آقای کرباسچی خبر ندارند که بنیادی‌ترین و متمایزترین موضوع در نظام لیبرال سرمایه‌داری، تمرکز بر رشد اقتصادی و بی‌توجهی به عدالت است؟ آیا آقای کرباسچی نمی‌دانند مرام حزبی ایشان از نظر اقتصادی می‌گوید «دولت نباید به فقرا کمک کند چرا که با این کار، مخالف عدالت گام برداشته چون باید مالیات ثروتمندان که کار می کنند و مالیات می دهند را به جیب عده‌ای ضعیف و تن‌پرور بریزد... دولت باید اجازه دهد دست طبیعت بطور عادی نسل ضعفا را محو کند» آیا آقای کرباسچی از این آموزه‌های الگوی فکری حزبشان بی‌اطلاعند؟ آیا آقای کرباسچی اخیرا طرفدار فقرا شده‌اند؟

اشک ریختن دبیرکل کارگزاران سازندگی برای فقرا در یک فیلم تبلیغاتی قاعدتا نمی تواند خواص و اقشار تحصیل کرده را تحت تاثیر قرار دهد ولی اگر آقای کرباسچی با هدف تحت تاثیر قراردادن عوام الناس چنین کاری کرده اند، باید گفت در مکتب ماکیاول –هدف وسیله را توجیه می کند- خوب امتحان پس دادند...

منبع

پنج شنبه جهاردهم 3 1388

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی گفت: افت اقبال عمومی از میر حسین موسوی، کناره گیری وی به نفع کروبی را قطعی کرده است.

به گزارش اصولگرا، حسن کریمیان درپی اظهارات یکی از اعضای سازمان مجاهدین مبنی بر اینکه هیچ نگرانی در مورد کاندیداتوری کروبی نداریم چرا که وی قطعا به نفع موسوی کنار خواهد رفت، گفت: حضور کروبی تا انتهای رقابت های انتخاباتی یک امر اجتناب ناپذیر و قطعی است و این سازمان و همراهانش بدون اطلاع از آرای قابل توجه کروبی قصد دارند انتخابات نافرجام 84 را برای اصلاح طلبان تکرار کنند.

وی با اشاره به گزارش های اخیر نظر سنجی در خصوص کاندیداتوری موسوی تصریح کرد: گزارشات نظر سنجی اخیر حاکی از آن است که رشد اقبال به کاندیداتوری موسوی متوقف و حتی با افت مواجه شده، لذا ماندنش در عرصه انتخابات با تردیدهایی همراه شده است.

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی با تاکید بر کناره گیری موسوی به نفع کروبی اظهار داشت: با مصمم بودن کروبی و اقبال بی نظیر از کاندیداتوری وی کناره گیری موسوی به نفع کروبی قطعی است.

منبع

کدیور،حضرتی و مهرپرور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
آرای کروبی بر میرحسین موسوی سبقت گرفته است

تیمانتخاباتی کروبی معتقدند: با توجه به کمتر از 11 روز مانده به انتخاباتریاست جمهوری به نظر می رسد آرای کروبی در مقایسه با آرای میرحسین موسویدر سطح بالاتری قرار دارد و نسبت به وی سبقت گرفته است.

 

مسئولستاد کمیته بانوان کروبی گفت: با توجه به کمتر از 11 روز مانده بهانتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد آرای کروبی در مقایسه با آرایمیرحسین موسوی در سطح بالاتری قرار دارد و نسبت به وی سبقت گرفته است.

جمیله کدیور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بااشاره به عواملی که باعث بالا رفتن آرای کروبی شد افزود:از جمله عواملیکه باعث بالا رفتن آرای مهدی کروبی شده همان روند اقبال عمومی مردم ازبرنامه هایی است که در طول این مدت توسط کارشناسان مجرب ارائه شده می باشد.

وی خاطرنشان کرد: البته در کنار این عوامل استفاده مهدیکروبی از یک کادر فوق العاده مجرب همراه با تیم کارشناس و ارائه برنامههای تلویزیونی که اخیرا در افزایش آرا نقش دو چندانی را در برداشته است بههمراه سفرهای استانی که مهدی کروبی در بیان دیدگاه های خود در طی این ایامداشته همه و همه در بالا بردن آرای وی تاثیرگذار بودند.

*کروبی در منطقه زاگرس دو برابر میرحسین در آذربایجان رای دارد

 عضو مجمع نمایندگان ادوار مجلس با تاکید بر رای بالایکروبی گفت: از آنجایی که کروبی از دو جبهه اصلاح طلبی و اصولگرایی موردحمله قرار گرفته است چنین بازتابی دارد که میرحسین رای بالاتری دارد امادر عمل اینگونه نیست.

رسول مهرپرور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگارانافزود: مهمترین عامل در علت رای بالای کروبی این است که کروبی رای منطقهزاگرس را دارد و میرحسین رای آذربایجان غربی و شرقی را این در حالی است کهمنطقه زاگرس با حدود شش استان دو برابر منطقه آذربایجان جمعیت دارد.

وی با اشاره بر جمعیت 18 تا 21 میلیونی منطقه زاگرسخاطرنشان کرد: با توجه به موضع گیری ها و رفتار صادقانه کروبی در سخنرانیهایش رای وی نسبت به دیگر کاندیداها بالاتر است و کسانی که معتقدند رایکروبی بالاست محاسبه کرده اند و با دلیل مدرک این حرف را زده اند.

مهرپرور در ادامه با انتقاد از رفتار خاتمی در این دورهاز انتخابات اذعان داشت: خاتمی می توانست در این دوره بهتر عمل کند و بهجای من یا میرحسین بگوید یا من یا کروبی و احترامی را که کروبی در سال های76 به او گذاشته بود را جبران کند این در حالی است که با سفرهای استانی بهنفع میرحسین موسوی جو انتخاباتی را در کشور دچار اغتشاش کرد و جفای بزرگیدر حق کروبی انجام داد.

*مهدی کروبی گوی سبقت آرا را از میرحسین و سایر کاندیداها ربود

رئیس ستاد انتخاباتی مهدی کروبی گفت: با توجه به فرصتباقی مانده تا روز انتخابات به نظر می رسد که آرای مهدی کروبی نه تنها ازمیرحسین موسوی بلکه از سایر کاندیداهای اصولگراها پیشی گرفته است.

الیاس حضرتی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بابرشمردن عواملی در خصوص بالا رفتن آرای کروبی افزود: آنچه که واضح و مبرهناست اینکه به دلیل شجاعت و جسارت مهدی کروبی و همچنین استفاده از یک تیممجرب و کار آزموده و روشن کردن مواضع خود با مردم توانسته آرای خود را درصدر جدول قرار دهد.

وی تصریح کرد: البته سفرهای استانی مهدی کروبی و بیان کردن دیدگاه ها به طور شفاف در بالا بردن آرای وی بی تاثیر نبوده است.

مدیر مسئول سفرنامه اعتماد خبر داد: پس از ایام رحلتامام(ره) یک همایش 5000 هزار نفری در حمایت از کروبی در یکی از سالن هایتهران برگزار خواهد شد که البته نام مکان را ظرف روزهای آینده اعلامخواهیم کرد.

 منبع

سه شنبه دوازدهم 3 1388
X