دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821263
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

محسن رضایی از کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شعبه اخذ رای، در انتخابات شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش ایرنا محسن رضایی پیش از ظهر امروز با حضور در صندوق اخذ رای مستقر در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
پیش از این قرار بود وی در صندوق اخذ رای مستقر در وزارت کشور رای خود را به صندوق بیندازد که منتفی شد.
رضایی پس از دادن رای، در جمع خبرنگاران حاضر شد و رای خود را به صندوق انداخت.
وی با بیان اینکه رای مردم مقدس و مورد احترام است گفت: من از جانب خود و هوادارانم اعلام می کنم که هر کاندیدایی که به عنوان منتخب مردم از صندوق های رای بیرون بیاید با او همکاری کرده و به رای مردم احترام بگذارم.

منبع

همه باید دست در دست هم داده و برای سازندگی کشور بکوشیم

آیت‌الله العظمی مکارم ‌شیرازی گفت: پس از پایان انتخابات و معلوم شدن نتیجه همه باید دست در دست هم داده و برای سازندگی کشور بکوشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، این مرجع تقلید در هنگام انداختن رأی خود به صندوق گفت: تمام قرائن و شواهد نشان می‌دهد که انتخابات خوبی در پیش داریم و استقبال خوب و فراوان از آن در پیش رو است.

وی گفت: امیدواریم تمام کسانی که واجد رأی دادن هستند در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند که این امر موجب قدرت و قوت ایران و یأس دشمنان کشور خواهد بود.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده‌ای که در چند روز اخیر صورت گرفته بود، خاطرنشان کرد: از همه‌ی جوانان، مردم و ملت تشکر می‌کنم که با همه‌ی تظاهرات پرشور هیچگونه تشنج و مشکلی را ایجاد نکردند و پس از انتخابات و معلوم شدن نتیجه همه ما باید دست در دست هم داده و برای سازندگی کشور بکوشیم. 

منبع

وزیر کشور گفت: فکر می‌کنیم با حضور گسترده مردم رکوردی برای حضور مردم در پای صندوق‌های رای داشته باشیم. باید صبر کرد و دید تا آخر وقت مراجعات چه درصدی از مشارکت را خواهیم داشت، اما برداشت ما این است که مشارکت بیش از 70 درصد خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) صادق محصولی پس از این‌که رای خود را در صندوق آراء انداخت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آغازین ساعات آغاز رای‌گیری در سراسر کشور مردم با شور و نشاط فراوانی بر سر صندوق‌های رای حضور پیدا کردند و همگی برای حاکمیت آرای خود که نظام مقدس جمهوری اسلامی و نظام مردم سالاری دینی بر حسب آرای مردم شکل می گیرد سر صندوق های رای حاضر می شوند و رای خود را به صندوق‌ها می‌اندازند و تا به حال شکوه و عظمت و صمیمیت و شعور و اخلاق و فرهنگ ایرانی را به منصه ظهور گذاشته‌اند و هیچ مشکلی ر ا که تا به حال برای روند انتخابات ایجاد اشکال کند، گزارش نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون آماری از میزان شرکت کنندگان در انتخابات برآورد کرده‌اید؟ گفت: آمارهایی موجود با توجه به این‌که کلیه شبکه‌ها به صورت آن‌لاین به وزارت کشور متصل است و تعدادی از صندوق‌ها نیز به صورت سیار هستند، دقیق نیست اما مقداری که ثبت شده است حضور بیش از 5 میلیون نفر از آحاد مردم کشورمان را نشان می‌دهد که اگر نسبت به رکوردهای مشابه مقایسه کنیم، بسیار بالاتر است.

وی در موردشایعاتی مبنی بر وجود خودکارهایی خاص و پخش آن‌ها گفت: شایعاتی بر این جهت بود که خودکارهایی ممکن وجود داشته باشد که پس از نوشتن یک ساعت بعد پاک شود؛ بنابراین برای احتیاط توصیه شده است که هرکسی با خودکاری که به آن اطمینان دارد و همراه خود است رای دهد. نکته مهمتر از آن این است که بازار شایعات بسیار داغ است. شایعات مختلف از جمله مواردی که روز گذشته شنیدید که در مواردی مجبور شدند، پیام دهند و مواردی نیز مقام معظم رهبری در لحظه‌ای که می‌خواستند رای خود را به صندوق بریزند اشاره کردند.بنابراین توصیه من به همه ملت شریف ایران این است که به شایعاتی که بدخواهان نظام راه می‌اندازند توجه نکنند، گزارش‌های دقیق را از طریق صداوسیمای جمهوری اسلامی و همچنین از طریق بیانیه‌ها و اطلاعیه‌هایی که ستاد انتخابات کشور از طریق رسانه‌های عمومی و از جمله صدا و سیما به اطلاع مردم می‌رساند، کسب کنند.

منبع

شرکت مردم در انتخابات در خنثی کردن توطئه‌های دشمن موثر است

رییس قوه قضاییه گفت: بحمدالله امروز مردم با شور و نشاط زیادی به صحنه آمده‌اند و قطعا فرمایشات مقام معظم رهبری در این حضور پرشور مردم موثر بوده است.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا، آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی پس از انداختن رای خود به صندوق سیار شماره 1413 انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان و دهمین دوره‌ی ریاست جمهوری با بیان این مطلب تشریح کرد: آنچه برای نظام مهم است مشارکت پرشور مردم است زیرا مبنای مردم‌سالاری دینی دارد و بحمدالله درک،فهم، بیداری و هوشیاری مردم ما در حد اعلا است.

وی مشارکت مردم ایران را در مسائل سیاسی به ویژه در عرصه‌ی انتخابات، راهپیمایی‌ها و عرصه‌های سرنوشت‌ساز بی‌نظیر در دنیا توصیف کرد و افزود: انشاءالله امروز نیز برگ افتخار زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم می‌خورد و حضور مردم در صحنه به دنیا اعلام می‌شود.

رییس قوه قضاییه شرکت مردم در انتخابات را در خنثی کردن توطئه‌های دشمن موثر دانست و ادامه داد: این حضور نشان‌دهنده‌ی وحدت مردم و نظام و اتحاد و ایمان مردم به انقلاب پس از گذشت سی سال و در سی و یکمین انتخابات عمومی است. این حضور نشان می‌دهد که ایمان مردم به انقلاب و آرمان‌های امام (ره) و شهدا روز به روز بیشتر می‌شود و استحکام، افتخار و عزت بیشتری برای نظام ما در دنیا ثبت می‌کند. 

منبع

رئیس حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه اگر کسی بخواهد بحران ایجاد کند باید با آن در درجه اول مهربانی و در مراحل بعدی برخورد صورت گیرد .

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حضرت آیت‌الله حسین مظاهری صبح امروز در نخستین زمان آغاز رای گیری در محل صندوق سیار 436 شهر اصفهان با توصیه به مردم برای حضور گسترده در انتخابات دهم ریاست جمهوری تصریح کرد: مردم تلاش کنند که در برگه‌های رای دهی خود, اسامی کاندیدایی را مکتوب کنند و رای سفید و باطل توجیهی ندارد و این برای کشور به نوعی نقص است که مردم آن کاندیدایی را مدنظر نداشته باشند.


وی با اشاره به اینکه مردم باید خیلی مراقب باشند که در طول دوران انتخابات ادب انتخاباتی به هر نحو ممکن رعایت شود افزودند: اگر در امر انتخابات بی‌ادبی مشاهده شود این نقص بزرگی است و دشمن در صدد آن است که بحرانی را در کشور ایجاد کند.
آیت‌الله مظاهری با اشاره به تلاش‌های مردم برای به ثمر رسیدن این انقلاب خاطرنشان ساختند: مردم خوب ایران مردمی هستند که هشت سال جنگ را پشت سر گذاشته‌اند و یقینا از این مردم بی‌ادبی در عرصه انتخابات بوجود نخواهد آمد.
ایشان به اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره این دوره از انتخابات خاطرنشان ساختند: براساس فرمایشات رهبر معظم, هرکس بخواهد در این انتخابات اخلال ایجادکند یا نفوذی دشمن و اخلال‌گر و یا غافل است‌.


وی با بیان اینکه اگر کسی بخواهد بحران ایجاد کند باید با آن در درجه اول مهربانی و در مراحل بعدی برخورد صورت گیرد افزودند: امیدوارم آرا فراوان به همراه شور انتخاباتی در صندوق‌ها ریخته شود و انشالله با عنایات ولی عصر(عج) و مردم این انتخابات باعث سرافرازی برای همه شود‌. 

منبع

X