دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 821283
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

شیراز - خبرگزاری مهر: در حالیکه سه ساعت از آغاز انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در کلانشهر شیراز می گذرد حضور مردم این شهر در پای صندوقهای رای چشمگیر و بسیار گسترده و در عین حال کم نظیر بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر در شیراز، براساس گزارشات عینی خبرنگار مهر، از ساعت هشت صبح جمعه اکثر شعب اخذ رای در شیراز مملو از مردمی بود که با در دست داشتن شناسنامه در پای صندوقهای رای حضور یافته تا به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

حضور این چنینی مردم در شعب اخذی رای در ساعت اولیه آغاز رای گیری در این شهر نکته ای بود که همگان را به تحسین واداشته و این امر به طور مطلوبی بر شور حضور مردم نیز افزوده است.

شعب اخذ رای مستقر در مرقد مطهر شاهچراغ (ع) نیز از ساعات اولیه رای گیری با استقبال کثیر مردم مواجه شده و دقایقی پیش نیز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، استاندار فارس، فرماندار شیراز، رئیس کل دادگستری استان فارس و سایر مسئولان استانی و شهرستانی رای خود را در صندوقهای اخذ رای مستقر در این شعبه انداختند.

مردم حاضر در این شعبه با سردادن مکرر صلوات رای خود را در صندوقها انداخته و بدین ترتیب حضور همیشگی خود را در صحنه اعلام می کنند.

در برخی از شعب اخذ رای، مردم حتی قبل از باز شدن درهای شعب در آن محلها حضور داشته و بر همین اساس در برخی از نقاط با ایجاد صف در شعب حضوری پرشور را در شیراز رقم زده اند.

گزارشات رسیده از سایر شهرهای استان نیز حاکی از حضور پررنگ مردم در پای صندوقهای رای است.

منبع


جمعه بیست و دوم 3 1388
X