دسته
برندگان وبلاگ نویسی
دامنه های وبلاگ

تبیان من
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 838986
تعداد نوشته ها : 1160
تعداد نظرات : 92
باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی باشگاه بازاریابان ایرانی
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

محسن رضایی از کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شعبه اخذ رای، در انتخابات شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش ایرنا محسن رضایی پیش از ظهر امروز با حضور در صندوق اخذ رای مستقر در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
پیش از این قرار بود وی در صندوق اخذ رای مستقر در وزارت کشور رای خود را به صندوق بیندازد که منتفی شد.
رضایی پس از دادن رای، در جمع خبرنگاران حاضر شد و رای خود را به صندوق انداخت.
وی با بیان اینکه رای مردم مقدس و مورد احترام است گفت: من از جانب خود و هوادارانم اعلام می کنم که هر کاندیدایی که به عنوان منتخب مردم از صندوق های رای بیرون بیاید با او همکاری کرده و به رای مردم احترام بگذارم.

منبع

خبرنگار شبکه تلویزیونی العربیه در تهران لحظاتی پیش از حضور گسترده مردم ایران در پای صندوقهای رای خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، خبرنگار العربیه با اشاره به صفهای طولانی مردم در مقابل حوزه های اخذ رای اعلام کرد حضور گسترده رای دهندگان در مراکز رای گیری و محدودیت امکانات مشکلاتی را برای دست اندرکاران برگزاری دهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران به وجود آورده است.


وی درباره وضعیت امنیتی مراکز اخذ رای در ایران گفت : من پیش از این انتخابات عراق و لبنان را از نزدیک دیده بودم که تدابیر امنیتی شدیدی برقرار بود و تمام رای دهندگان مورد بازرسی بدنی قرار می گرفتند، اما اینجا در ایران، مردم بدون هیچ مشکلی و بدون اینکه مورد بازرسی بدنی قرار بگیرند با آرامش در پای صندوقهای رای حاضر می شوند.

منبع

جمعه بیست و دوم 3 1388

همه باید دست در دست هم داده و برای سازندگی کشور بکوشیم

آیت‌الله العظمی مکارم ‌شیرازی گفت: پس از پایان انتخابات و معلوم شدن نتیجه همه باید دست در دست هم داده و برای سازندگی کشور بکوشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، این مرجع تقلید در هنگام انداختن رأی خود به صندوق گفت: تمام قرائن و شواهد نشان می‌دهد که انتخابات خوبی در پیش داریم و استقبال خوب و فراوان از آن در پیش رو است.

وی گفت: امیدواریم تمام کسانی که واجد رأی دادن هستند در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند که این امر موجب قدرت و قوت ایران و یأس دشمنان کشور خواهد بود.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده‌ای که در چند روز اخیر صورت گرفته بود، خاطرنشان کرد: از همه‌ی جوانان، مردم و ملت تشکر می‌کنم که با همه‌ی تظاهرات پرشور هیچگونه تشنج و مشکلی را ایجاد نکردند و پس از انتخابات و معلوم شدن نتیجه همه ما باید دست در دست هم داده و برای سازندگی کشور بکوشیم. 

منبع

رییس شورای اطلاع‌رسانی وزارت کشور گفت: طبق قانون در تعرفه‌های رای ملاک اسم افراد است و اگر کد کاندیدا با اسم او همخوانی نداشت اسم کاندیدا ملاک قرار می‌گیرد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: از کد کاندیدا برای اطمینان بیشتر و در مواردی که اسم کاندیدا بدخط نوشته شده باشد کمک گرفته می‌شود. نوشتن کد کاندیدا به لحاظ قانونی الزامی نیست اما توصیه‌ی ما این است که رای دهندگان کد کاندیدا را نیز ذکر کنند اما ملاک نهایی اسم افراد است.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر کد کاندیدا با اسم همخوانی نداشت، کدام ملاک قرار می‌گیرد، گفت: در صورت همخوانی نداشتن کد با اسم، اسم ملاک است. اگر جایی اسم کاندیدا به خاطر بدخط بودن تشخیص داده نشد با کد کاندیدا تصحیح می‌شود. کد می‌تواند تصحیح‌کننده اسم و اطمینان‌بخش باشد. 

منبع

جمعه بیست و دوم 3 1388

نام نامزدهای مورد نظر خود را حتما در برگ رای مربوط به همان انتخابات درج کنید


ستاد انتخابات استان تهران همزمان با برگزاری انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه شماره 8 خود اعلام کرد: اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای حوزه‌های انتخابیه که همزمان انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و ریاست جمهوری را برگزار می‌نمایند لازم است به رای دهندگان تذکر دهند که نام نامزدهای مورد نظر خود را حتما در برگ رای مربوط به همان انتخابات درج نمایند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ادامه این اطلاعیه آمده است: اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای حوزه‌های انتخابیه دقت و توجه داشته باشند که برگه‌های رای انتخابات به تفکیک در صندوق‌های مربوط به خود ریخته شود. 

منبع

جمعه بیست و دوم 3 1388
X